امروز: جمعه ۲۲ تیر ۱۴۰۳ [2024/07/12]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
کد خبر: 9245 تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۳ ساعت ۹:۴۳:۱۰ قبل از ظهر نسخه چاپی

فروش گوشی‌های تلفن همراه ال‌جی در دفاتر پست‌بانک شهری و روستایی

خبرایران: شرکت مدیاپردازش و پست‌بانک در راستای راحتتر کردن خرید و در دسترس قرار دادن گوشی‌های تلفن همراه ال‌جی برای مصرف‌کنندگان و علاقه‌مندان این برند طرح جدیدی را اجرا می‌کنند.
فروش گوشی‌های تلفن همراه ال‌جی در دفاتر پست‌بانک شهری و روستایی
به گزارش خبرایران ، شرکت مدیاپردازش به عنوان تنها توزیع‌کننده گوشی تلفن همراه ال‌جی در ایران در همکاری مشترک با پست‌بانک زیرساخت فروش گوشی‌های تلفن همراه هوشمند ال‌جی را در دفاتر پست بانک روستایی و شهری ایجاد کرده است.زیرساخت فروش گوشی تلفن همراه هوشمند ال‌جی در 14000 دفتر پست بانک شهری و روستایی قابل اجرا است. اکنون، در فاز اول این طرح در 10000 دفتر پست‌بانک روستایی فروش گوشی‌های تلفن همراه هوشمند ال‌جی عملیاتی شده و به زودی در فاز دوم این امر در تمامی دفاتر میّسر خواهد شد.گوشی‌های تلفن همراه ال‌جی با طراحی زیبا و فناوری به روز بخش مهمی از بازار گوشی تلفن همراه هوشمند را در اختیار گرفته‌اند. گوشی هوشمند G2 از زمان ورود به بازار تحسین منابع رسانه‌ای مختلفی را برانگیخت. پس از G2، ورود G3 به بازار نشان داد روند تکامل در گوشی‌های تلفن همراه هوشمند ال‌جی رشد سریعی دارد. گوشی تلفن همراه G3 با امکانات شگفت‌انگیز و فناوری نوآورانه‌اش جوایز و عناوین زیادی را به خود اختصاص داد که از آن میان به عنوان اخیر «بهترین گوشی تلفن همراه سال» از سوی  MWC 2015می‌توان اشاره کرد. در کنار این گوشی‌های پرچمدار، شرکت مدیاپردازش به منظور دسترسی همگان به این فناوری، سایر گوشی‌های میان‌رده ال‌جی را نیز به بازار عرضه کرده است.یکی از مسئولین رسانه‌ای مدیاپردازش می‌گوید: "این همکاری میان مدیاپردازش و پست‌بانک برای ما بسیار مهم است. با گسترش اینترنت و سایر زیرساخت‌های ارتباطی در همه روستاها و شهرها نیاز برای وسایل فناورانه نظیر تلفن همراه هوشمند بیش از پیش احساس می‌شود. روستاها شریان‌های حیاتی اقتصاد کشور هستند. بنابراین، ما تسهیل تهیه گوشی‌های تلفن همراه هوشمند ال‌جی را وظیفه خود می‌دانیم. این زیرساخت اکنون در 10000 دفتر پست‌بانک روستایی فراهم شده است. امیدواریم هر چه زودتر فاز دوم این طرح اجرا شود و ما شاهد فروش گوشی‌های تلفن همراه ال‌جی در کلیه دفاتر باشیم."
مطالب پربیننده
آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب