امروز: سه شنبه ۱۱ بهمن ۱۴۰۱ [2023/01/31]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
Arrowwatch اولین ارائه کننده ساعت‌های هوشمند با گارانتی،پشتیبانی کلیه قطعات وخدمات کامل درایران
کد خبر: 8369 تاریخ انتشار: جمعه ۲۶ دی ۱۳۹۳ ساعت ۱۲:۵۴:۱۰ بعد از ظهر نسخه چاپی

مدیرعامل بانک مسکن اعلام کرد؛

بانک مسکن اهرم موثر در تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی است/ یک میلیون و 351 هزار واحد مسکونی تا پایان آذرماه سال جاری فروش اقساطی شده است

خبرایران : بانک مسکن با 76 سال تجربه به عنوان تنها بانک تخصصی فعال در بخش مسکن یکی از مهم ترین اهرم های توسعه اقتصادی قادر به ایفای نقش موثر در تحقق اقتصاد مقاومتی با محوریت تسهیل و تامین مالی بخش مسکن است.
بانک مسکن اهرم موثر در تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی است/ یک میلیون و 351 هزار واحد مسکونی تا پایان آذرماه سال جاری فروش اقساطی شده است

به گزارش خبرایران از روابط عمومی بانک مسکن،دکتر محمدهاشم بت شکن مدیرعامل بانک مسکن با بیان این مطلب گفت:بر این اساس بانک مسکن در نه ماهه نخست سال جاری افزون بر 250 هزار فقره تسهیلات به مبلغ 60هزار میلیارد ریال در قالب عقود مختلف به متقاضیان پرداخت کرده است.همچنین میزان تسهیلات پرداختی در بخش جعاله نیز در بازه زمانی مورد اشاره 86 هزار فقره به مبلغ 8 هزار میلیارد ریال بوده است.

وی افزود:در نه ماهه نخست سال جاری تعداد 65 هزار واحد مسکونی با مشارکت بانک مسکن احداث شده و تعداد 101 هزار واحد مسکونی نیز با استفاده از تسهیلات بانک توسط متقاضیان خریداری شده است که تسهیلات خرید خانه بانک از حیث مبلغ در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته 96درصد رشد داشته است.

بت شکن در ادامه با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری مبنی بر تکمیل مسکن مهر افزود:تعداد یک میلیون و 351 هزار واحد مسکونی از ابتدای طرح تا پایان آذرماه سال جاری فروش اقساطی شده است.

به گفته مدیرعامل بانک مسکن فروش اقساطی 21درصد از این رقم در نه ماهه نخست سال جاری انجام شده است که مبین تعداد 285 هزار واحد مسکونی به مبلغ 70 هزار میلیارد ریال می باشد.این آمار حاکی از افزایش 42 درصدی تعداد فروش اقساطی مسکن مهر نسبت به دوره مشابه سال گذشته می باشد.

بت شکن همچنین به ارایه گزارشی از فعالیت های بانک مسکن در بخش بانکداری الکترونیک پرداخت و یادآور شد:در نه ماهه اول سال جاری تراکنش های بانکداری الکترونیک بانک مسکن بالغ بر 18 میلیون تراکنش بوده است که 89 درصد آن غیر حضوری بوده است.

وی بااشاره به تلاش مسوولان و کارکنان بانک در راستای تامین نیاز و پاسخگویی مناسب به درخواست هموطنان عزیز تصریح کرد:طرح های جدید متناسب با انتظارات دولت طراحی و تبیین شده و به بانک مرکزی اعلام گردیده است .

آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب