امروز: پنج شنبه ۵ خرداد ۱۴۰۱ [2022/05/26]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
کد خبر: 796 تاریخ انتشار: دوشنبه ۹ دی ۱۳۹۲ ساعت ۱۱:۵۰:۱۰ قبل از ظهر نسخه چاپی

بر اثر سانحه ای؛

مایکل شوماخر به کما رفت

خبرایران: راننده بازنشسته و افسانه ای فرمول یک بر اثر حادثه در پیست اسکی کوه های آلپ به کما فرو رفت.
مایکل شوماخر به کما رفت

به گزارش خبرگزاری خبرایران؛‌ مایکل شوماخر قهرمان هفت دوره مسابقات فرمول یک روز گذشته در حالیکه با پسر 14 ساله اش به اسکی رفته بود، دچار حادثه شدیدی شد. او به دلیلی ضربه ای که به سرش وارد شد به کما رفته و در حال حاضر وضعیت مناسبی ندارد.

سابین کهم مدیر برنامه های شوماخر اعلام کرده که این قهرمان آلمانی به همراه خانواده خود به اسکی رفته بوده و بر اثر سانحه دچار ضربه مغزی شد. او می گوید:  در این شرایط نمی توانیم وضعیت دقیق آقای شوماخر را اعلام کنیم. اما او کلاه ایمنی بر سر داشته و تنها نبوده است.

مرکز بیمارستان گرونوبل اعلام کرده که این راننده بازنشسته روز یکشنبه در حالت کما و با امداد هوایی به بیمارستان منتقل شد و به دلیل ضربه شدیدی که به سرش وارد شده بود، فورا تحت عمل جراحی قرار گرفت. در حال حاضر مشخص نیست که شوماخر چه شرایطی دارد اما بیانیه معاون بیمارستان حاکی از آن است که این راننده 44 ساله در وضعیت بحرانی به سر می برد.

شوماخر در حالیکه صبح روز یکشنبه در کوه های آلپ مشغول اسکی کردن بود، از مسیر خارج شد و به سنگ بزرگی برخورد کرد. مدیران پیست می گویند شوماخر کلاه ایمنی بر سر داشته و زمانی که گروه امداد رسیده اند، در هوشیاری کامل بوده. اما این اتفاق از آنجایی جدی شد که «جرارد سایلانت» پزشک و جراح اختصاصی شوماخر خودش را از پاریس به بیمارستان گرونوبل رساند تا وضعیت او را بررسی کند.

در حال حاضر همسر و فرزندان شوماخر به همراه راس براون رئیس FIA در بیمارستان گرونوبل حضور دارند. همچنین رسانه ها و هواداران این راننده آلمانی هم برای آگاهی از وضعیت او خود را بیمارستان رسانده اند.

 

 

آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب