امروز: شنبه ۲۰ خرداد ۱۴۰۲ [2023/06/10]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
کد خبر: 7699 تاریخ انتشار: شنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۱:۱۸:۱۰ بعد از ظهر نسخه چاپی

مدیرعامل شرکت عمران پرند خبرداد؛

افزایش قیمت‌های مسکن مهر پرند / پرداخت هزینه افزایش قیمت مصالح توسط متقاضیان

خبر ایران: هاشم زهی مدیرعامل شرکت عمران پرند با اعلام اینکه این افزایش قیمت مربوط به زیرساخت و خدمات روبنایی واحدها است، گفت: در حال حاضر تمامی افزایش قیمت واحدها برای زیرساخت و خدمات روبنایی بوده که در خصوص افزایش قیمت مصالح ساختمانی، متقاضیان باید هزینه آن را پرداخت نمایند.
افزایش قیمت‌های مسکن مهر پرند / پرداخت هزینه افزایش قیمت مصالح  توسط متقاضیان

به گزارش خبرایران ؛ این بار تیر پیامک‌های شوک آور مسکن مهر به متقاضیان واحدهای مسکن مهر در پرند اصابت کرد.بر همین اساس، چند روز پیش به متقاضیان مسکن مهر در پرند پیامی با این متن ارسال شد که "متقاضیان محترم شما باید 5 میلیون تومان دیگر به حساب مسکن مهر خود واریز نمایید" که همین موضوع باعث تجمع گسترده‌ای از متقاضیان مقابل شرکت عمران پرند شد.

یکی از متقاضیان مسکن مهر پرند در این خصوص گفت: قرار بود واحدهای مسکن مهر در پرند دیگر افزایش قیمت نداشته باشد و با همان مبلغ 15 تا 18 میلیون تومان سال گذشته به ما تحویل داده شود.

متقاضی دیگری با اعلام اینکه از افزایش قیمت واحدهای مسکن مهر خسته شدیم گفت: هر دفعه بدون اعلام قبلی پیامکی به ما می‌رسد و ما با زحمت مبلغی تهیه می‌کنیم و هنوز چند ماه نگذشته دوباره از ما پول درخواست می‌کنند.

متقاضی مسکن مهر دیگری با بیان اینکه قرار بود واحد ما را در سال 90 با 18 میلیون تومان تحویل دهند ادامه داد: اما متاسفانه بعد از گذشت چند سال نه تنها هنوز خبری از تحویل واحدها نیست بلکه نزدیک 50 میلیون تومان از ما پول گرفته‌اند.

بر اساس این گزارش، «هاشم زهی» مدیرعامل شرکت عمران پرند با اعلام اینکه این افزایش قیمت مربوط به زیرساخت و خدمات روبنایی واحدها است، گفت: در حال حاضر تمامی افزایش قیمت واحدها برای زیرساخت و خدمات روبنایی بوده که در خصوص افزایش قیمت مصالح ساختمانی، متقاضیان باید هزینه آن را پرداخت نمایند.

این در حالی است که هفته گذشته مدیرعامل شرکت عمران پرند در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران هیچ خبری از افزایش قیمت مسکن مهر نداد و حتی خبری خوشحال کننده مبنی بر اینکه با جریمه پیمانکارانی که تاخیری در تحویل واحدها دارند قیمت مسکن مهر کاهش می‌یابد، نیز داد.

 

Arrowwatch اولین ارائه کننده ساعت‌های هوشمند با گارانتی،پشتیبانی کلیه قطعات وخدمات کامل درایران
مطالب پربیننده
آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب