امروز: شنبه ۲۳ تیر ۱۴۰۳ [2024/07/13]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
کد خبر: 64493 تاریخ انتشار: پنج شنبه ۱۴ تیر ۱۴۰۳ ساعت ۱:۱۹:۱۰ قبل از ظهر نسخه چاپی

مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا : 15 تیرماه روز سرنوشت ساز و تعیین کننده برای آینده کشور است

خبرایران : مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا طی پیامی، ضمن دعوت از همکاران خود برای مشارکت در مرحله دوم انتخابات ریاست جمهوری، ۱۵ تیرماه را روز سرنوشت ساز و تعیین کننده ای برای آینده کشور دانست.
مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا : 15 تیرماه روز سرنوشت ساز و تعیین کننده برای آینده کشور است

به گزارش خبرایران از سایپانیوز، در پیام جواد توسلی مهر آمده است:

انتخابات روز جمعه، یک امتحان الهی برای رقم زدن مقدرات مردم و کشور و رسیدن به آرامش و ثبات در اداره و ساماندهی امور همه جانبه مردم و میهن اسلامی مان است.

حضور همه همکاران عزیز گروه معظم سایپا و دیگر آحاد مردم جامعه یک ضرورت اجتناب ناپذیر برای انتخاب فردی اصلح به عنوان رئیس جمهور است.

لذا مشارکت گسترده و منسجم مردم پای صندوق های رأی، می تواند اقتدار و توانایی کشور عزیزمان را در عرصه های بین المللی تضمین کرده و راهگشای مشکلات و رفع معضلات جامعه باشد.

ضمن تشکر از همه خانواده بزرگ سایپا که در مرحله اول انتخابات حضوری چشمگیر و بی نظیر داشتند، انتظار داریم روز جمعه نیز با همان هیمنه و صلابت، پای صندوق های رأی حاضر شده و بلوغ فکری، سیاسی و اجتماعی خود را بار دیگر دریک مشارکت عظیم و گسترده به منصه ظهور برسانند.

 

مطالب پربیننده
آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب