امروز: دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۴۰۳ [2024/06/17]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
کد خبر: 64326 تاریخ انتشار: شنبه ۱۹ خرداد ۱۴۰۳ ساعت ۵:۱:۱۰ بعد از ظهر نسخه چاپی

بیژن در نمایشگاه ایران آگروفود 1403

خبرایران : هلدینگ بیژن نیز در راستای رشد و بروزرسانی مجموعه و تعامل هر چه بیشتر با شرکت‌ها، تولیدکنندگان و مصرف‌کنندگان با محصولات جدید خود در این نمایشگاه آگروفود 1403 حضور پیدا کرده‌است.
بیژن در نمایشگاه ایران آگروفود 1403
به گزارش خبرایران ، روابط‌عمومی بیژن اعلام کرد: سی‌ویک‌امین نمایشگاه بین‌المللی تخصصی صنایع کشاورزی، مواد غذایی، ماشین‌آلات و صنایع وابسته تهران برگزار شد. نمایشگاه ایران آگروفود یکی از مهمترین نمایشگاه‌های صنایع غذایی و کشاورزی در کشورمان است که هر ساله در محل دائمی نمایشگاه‌های تهران برگزار می‌شود. این نمایشگاه یک فرصت عالی برای ارتباط و همکاری با کشاورزان، تولیدکنندگان، سازندگان و صنعتگران حوزه صنایع غذایی در ایران و حتی دیگر کشورها می‌باشد.
 
هلدینگ بیژن نیز در راستای رشد و بروزرسانی مجموعه و تعامل هر چه بیشتر با شرکت‌ها، تولیدکنندگان و مصرف‌کنندگان با محصولات جدید خود در این نمایشگاه حضور پیدا کرده‌است.
 
سی و یکمین نمايشگاه بين المللی صنايع کشاورزی، مواد غذائی، ماشين آلات و صنايع وابسته- نمایشگاه ايران آگروفود 2024 از تاریخ 19 لغایت 22 خردادماه 1403 در محل دائمی نمايشگاه‌های بين المللی تهران برگزار می‌شود.
مطالب پربیننده
آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب