امروز: دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۴۰۳ [2024/06/17]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
کد خبر: 64295 تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۳ خرداد ۱۴۰۳ ساعت ۴:۹:۱۰ بعد از ظهر نسخه چاپی

بورسیه تحصیلی همراه اول برای نخبگان رشته‌های برق و کامپیوتر دانشگاه تهران

خبرایران : همراه اول در راستای حمایت از دانشجویان نخبه و با استعداد در مقطع کارشناسی ارشد، بورسیه تحصیلی ارائه می‌دهد.
بورسیه تحصیلی همراه اول برای نخبگان رشته‌های برق و کامپیوتر دانشگاه تهران

به گزارش خبرایران از اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، دومین دوره بورسیه تحصیلی همراه اول ویژه «مقطع کارشناسی ارشد» در رشته های مهندسی برق،کامپیوتر، صنایع و همچنین مدیریت در دانشگاه تهران است که با هدف حمایت از دانشجویان نخبه و با استعداد اعطا می شود.

این بورسیه مربوط به سال تحصیلی ۱۴۰۴-۱۴۰۳ و صرفا در مقطع «کارشناسی ارشد دانشگاه تهران»، برای گرایش های مدیریت، مدیریت کسب و کار، مهندسی برق، مهندسی صنایع و مهندسی کامپیوتر به شرح زیر تعریف شده است.

گرایش های مدیریت شامل مدیریت استراتژیک، سیستم های اطلاعاتی پیشرفته، هوشمندی کسب و کار، مهندسی مالی و مدیریت ریسک، مدیریت استراتژیک منابع انسانی و سیستم های اطلاعاتی پیشرفته است.

گرایش های مدیریت کسب و کار شامل استراتژی، بازاریابی، سیستم های اطلاعاتی و فناوری اطلاعات، عملیات و زنجیره تامین، فناوری و مالی است.

گرایش های مهندسی برق و صنایع نیز به ترتیب شامل مخابرات سیستم و شبکه های مخابراتی، مدلسازی سیستم ها و تحلیل داده ها، روش های بهینه سازی، لجستیک و زنجیره تامین و مدیریت پروژه است.

گرایش های مهندسی کامپیوتر نیز شامل نرم افزار هوش مصنوعی و رباتیک و نرم افزار است.

از جمله مزایای این طرح می توان به دریافت حقوق تا سقف ۲۰ میلیون تومان در ماه متناسب با زمان فعالیت در همراه اول، تخصیص هزینه خرید لپ تاپ، تبلت و گوشی هوشمند از ۱۵ میلیون تومان تا ۴۵ میلیون تومان متناسب با رتبه کنکور کارشناسی ارشد اشاره کرد.

همچنین افرادی که موفق به دریافت این بورسیه شوند، این امکان را خواهند داشت تا پایان نامه‌ و دستاوردهای تحصیلی خود را با حمایت شرکت همراه اول تا سقف ۱۰۰ میلیون تومان انجام دهند.

شرکت در کنفرانس ها و نمایشگاه های بین المللی حوزه ICT و تجربه حضور در پروژه های ملی و تحقیق و توسعه همراه اول، بخش دیگری از مزیت های این بورسیه تحصیلی محسوب می شود.

متقاضیان برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این بورسیه تحصیلی می توانند به آدرس https://hamrah.academy/blog/second-scholarship-period/ مراجعه کنند.

آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب