امروز: دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۴۰۳ [2024/06/17]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
کد خبر: 64292 تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۳ خرداد ۱۴۰۳ ساعت ۱۲:۴۲:۱۰ بعد از ظهر نسخه چاپی

از ۱۹ تا ۲۲ خرداد ماه سال جاری صورت می گیرد؛

حضور گسترده هیات‌های تجاری در ایران آگروفود 1403

خبرایران : سی و یکمین نمایشگاه بین‌المللی ایران آگروفود، به عنوان بزرگترین رویداد حوزه صنایع غذایی، کشاورزی، ماشین‌آلات و صنایع وابسته در منطقه، از ۱۹ تا ۲۲ خرداد ماه سال ۱۴۰۳ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار خواهد شد.
حضور گسترده هیات‌های تجاری در ایران آگروفود 1403

سی و یکمین نمایشگاه بین‌المللی ایران آگروفود، به عنوان بزرگترین رویداد حوزه صنایع غذایی، کشاورزی، ماشین‌آلات و صنایع وابسته در منطقه، از ۱۹ تا ۲۲ خرداد ماه سال ۱۴۰۳ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار خواهد شد.

امسال نیز همچون دوره‌های اخیر، حضور گسترده هیات‌های تجاری از کشورهای مختلف جهان را شاهد هستیم. با توجه به استقبال گسترده مشارکت‌کنندگان خارجی، پیش‌بینی می‌شود که این دوره از نمایشگاه ایران آگروفود  با استقبال چشمگیر هیات‌های تجاری خصوصا از کشورهای همسایه روبه‌رو شود.

در طول برگزاری نمایشگاه امسال همچنین چندین همایش و کارگاه اموزشی نیز در خلال ۴ روز و در سالن‌های مختلف برگزار خواهد شد‌.

شایان ذکر است که در این دوره از نمایشگاه، بیش از ۸۰۰ شرکت و شرکت های زیر مجموعه و همچنین ۱۳۶ شرکت خارجی از کشورهای مختلف جهان حضور خواهند داشت.

مطالب پربیننده
آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب