امروز: جمعه ۱۱ خرداد ۱۴۰۳ [2024/05/31]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
کد خبر: 63941 تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۹ فروردین ۱۴۰۳ ساعت ۱:۱۷:۱۰ بعد از ظهر نسخه چاپی

در طرح تسهیلاتی «کارت اعتباری انتخاب پلاس» بانک ایران زمین، سرمایه ات را ۲/۵ برابر کن

خبرابران : انک ایران زمین در راستای افزایش رضایت مشتریان این بانک و رفاه حال آنان، اعطای تسهیلات بر پایه میانگین سپرده های مشتریان با نام «کارت اعتباری انتخاب پلاس» را آغاز کرد.
در طرح تسهیلاتی «کارت اعتباری انتخاب پلاس» بانک ایران زمین، سرمایه ات را ۲/۵ برابر کن
به گزارش خبرایران از روابط عمومی بانک ایران زمین ؛ هدف از اجرای این طرح رفع نیازهای ضروری مشتریان بانک است.
در طرح تسهیلاتی کارت اعتباری انتخاب پلاس مشتریان می توانند با حداقل مبلغ ۱۰۰ میلیون ریال افتتاح حساب کرده و تا سقف ۳ میلیارد ریال تسهیلات دریافت کنند و پس از گذشت مدت زمان حداقل ۴ ماه از تسهیلات اعتباری با شرایط باز پرداخت منعطف بهره‌مند شوند.
لازم به ذکر است حداکثر ضریب پرداخت تسهیلات ۱/۵ برابر معدل موجودی بوده و متقاضی در زمان دریافت می تواند علاوه بر تسهیلات، سپرده خود را نیز برداشت کند.
در صورتی که سپرده مشتری بیش از ۴ ماه ماندگاری داشته باشد، معدل سپرده به صورت روز شمار از ابتدای تاریخ سپرده‌گذاری تا روز درخواست مشتری محاسبه و در صورت کسب حداقل معدل (۱۰۰ میلیون ریال)، تسهیلات تا سقف مقرر پرداخت خواهد شد.
علاقه مندان می توانند جهت دریافت اطلاعات کامل طرح به یکی از شعب بانک در سراسر کشور مراجعه و همچنین در صورت نیاز به توضیحات بیشتر با شماره ۰۲۱۲۴۸۰۹ مرکز ارتباط با مشتریان بانک ایران زمین تماس حاصل کنند.
برای کسب اطلاعات بیشتر به لینک زیر مراجعه کنید:

 

آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب