امروز: شنبه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ [2024/04/20]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
کد خبر: 63902 تاریخ انتشار: سه شنبه ۷ فروردین ۱۴۰۳ ساعت ۳:۴۴:۱۰ بعد از ظهر نسخه چاپی

صالحی خبر داد؛

ساخت چهار جایگاه سوخت در منطقه دو

خبرایران : شهردار منطقه ۲ در آئین بهره برداری از بازار گل شادمان گفت: به‌زودی چهار جایگاه سوخت در منطقه دو ساخته می‌شود.
ساخت چهار جایگاه سوخت در منطقه دو

به گزارش خبرایران از روابط عمومی شهرداری منطقه2؛ آیین بهره‌برداری از پروژه‌های عمرانی و خدماتی شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران مصادف با صدوچهاردهمین پویش امیدوافتخار با حضور حسین نظری معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری تهران، سعید بیگی مدیرعامل شرکت صنایع و مشاغل شهر تهران، مهدی صالحی شهردار منطقه ۲، مسعود رنجبریان مدیرعامل شرکت شهربان و حریم بان شهرداری تهران و جمعی از مسئولان و مدیران شهری برگزار شد.
مهدی صالحی شهردار منطقه ۲ تهران در این مراسم گفت: در این دوره از مدیریت شهری نگاه به موضوع دستفروشی و مشاغل بی کانون سیار عوض شد و نگاه سلبی صرف، تبدیل به نگاه سلبی و ایجابی شد و دستاوردهای بزرگی اتفاق افتاد. به طوری که ساماندهی دستفروشان در خیابان ستارخان بهتر شده و در بستر مجاز قانونی انجام می شود چراکه نگاه به این مقوله عوض شده است. امروز با برنامه ریزی آسیب کمتری به مردم می‌رسد و دستفروشان نیز می‌توانند که امرار معاش کنند.
وی افزود: با وجود اینکه منطقه ۲ منطقه ای برخودار است، اما در بعضی از موارد دچار مشکل است. منطقه ۲ تهران در یک سری زیرساخت ها از جمله پمپ بنزین دچار مشکل بود که تاکید شورای شهر و مدیریت شهری بر احداث جایگاه های کوچک مقیاس باعث شد تا امروز یک جایگاه در منطقه ۲ ایجاد شود و به زودی چهار جایگاه دیگر ساخته می شود.

آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب