امروز: پنج شنبه ۱۰ اسفند ۱۴۰۲ [2024/02/29]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
کد خبر: 63646 تاریخ انتشار: دوشنبه ۱۶ بهمن ۱۴۰۲ ساعت ۱۱:۵۶:۱۰ بعد از ظهر نسخه چاپی

امضای تفاهم‌نامه همکاری‌های مشترک میان «مِکو» و شرکت‌های بزرگ خودروساز

خبرایران : تفاهم‌نامه توسعه همکاری‌های مشترک در زمینه زیرساخت‌های خودرو برقی بین شرکت مهندسی و ساخت برق و کنترل مپنا (مِکو) و شرکت‌های بزرگ خودروساز به امضا رسید.
امضای تفاهم‌نامه همکاری‌های مشترک میان «مِکو» و شرکت‌های بزرگ خودروساز

به گزارش خبرایران، مدیران عامل شرکت‌های ایران خودرو، سایپا، خودروسازی مدیران، گروه بهمن و کرمان موتور در حاشیه پنجمین نمایشگاه خودرو، قطعات خودرو و صنایع جانبی شهر آفتاب ۱۴۰۲ با حضور وزیر صمت با هدف ایجاد و توسعه شبکه سرویس دهی مشتریان شارژ خودرو برقی و خدمات مربوطه تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند.

نظر به اهمیت کاهش آلودگی هوا و لزوم توسعه حمل‌ونقل برقی در کشور و با توجه به تجارب و توانمندی‌های شرکت‌ مهندسی و ساخت برق و کنترل مپنا (مِکو) در زمینه توسعه زیرساخت شارژ وسایل نقلیه برقی و خودروسازان در حوزه وسایل حمل‌ونقل و نیز در پاسخ به الزامات پیش روی صنعت خودروسازی از جمله روندهای نوین در این صنعت و حفاظت از محیط زیست، تفاهم نامه همکاری بین شرکت مکو و شرکت‌های بزرگ خودرو ساز به امضا رسید.

با امضای این تفاهم‌نامه زمینه مشارکت و همکاری در انجام مطالعات جامع در خصوص نصب، راه‌اندازی و بهره‌برداری از ایستگاه‌های شارژ و گسترش شبکه خدمات رسانی بر خط و حضوری مشتریان شارژ خودرو برقی ایجاد و عملیاتی خواهد شد.

آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب