امروز: پنج شنبه ۱۰ اسفند ۱۴۰۲ [2024/02/29]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
کد خبر: 63639 تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۵ بهمن ۱۴۰۲ ساعت ۵:۲۶:۱۰ بعد از ظهر نسخه چاپی

تا پایان سال برگزار می شود؛

برپایی ۳۰ رویداد کارآفرینی و توانمندسازی در شمال تهران

خبرایران : معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه یک با هدف رونق گرفتن مشاغل تا پایان سال ۳۰ رویداد کارآفرینی و توانمندسازی را در سطح منطقه یک برگزار می کند.
برپایی ۳۰ رویداد کارآفرینی و توانمندسازی در شمال تهران

به گزارش خبرایران از روابط عمومی شهرداری منطقه یک تهران، سلیمه رودکی معاون امور اجتماعی و فرهنگی این منطقه اعلام کرد: ۳۰ رویداد کارآفرینی و توانمندسازی شامل جشنواره های فروش، همایش تجربه های جسور با دعوت از کارآفرینان برتر محله و انتقال تجربه، کارگاه‌های کارآفرینی و بازاریابی و فروش در سراهای محلات ۲۷ گانه منطقه یک تا پایان سال به همت مرکزخدمات اجتماعی و مشارکت ادارات اجتماعی نواحی ده گانه در دستور کار قرار گرفته است.
او افزود: شکل گرفتن ارتباط اقتصادی کارآفرینان، مرتفع شدن نیازهای منطقه در این حوزه، رونق گرفتن کسب و کار و در نهایت توانمندسازی و کارآفرینی پایدار از دستاوردهای این رویدادها است.
رودکی اعلام کرد: به دلیل استقبال گسترده کارآفرینان منطقه از رویدادهای برگزار شده، مرکز خدمات اجتماعی در تلاش است تا برگزاری آن بطور مستمر و هفتگی در سطح شمیرانات تا پایان سال تداوم داشته باشد.

آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب