امروز: پنج شنبه ۱۰ اسفند ۱۴۰۲ [2024/02/29]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
کد خبر: 63629 تاریخ انتشار: شنبه ۱۴ بهمن ۱۴۰۲ ساعت ۳:۵۱:۱۰ بعد از ظهر نسخه چاپی

مسابقهٔ سینما بله

خبرایران : مسابقهٔ سینمایی بله به مناسبت جشنوارهٔ فیلم فجر با جوایزی ارزشمند در بستری خارج از اپلیکیشن بله برگزار می‌شود.
مسابقهٔ سینما بله

به گزارش خبرایران از روابط‌عمومی بانک ملی، این اپلیکیشن به مناسبت جشنواره فیلم فجر مسابقه‌ای با نام «سینما بله» در بازهٔ زمانی ۷ بهمن تا ۲۵ بهمن، در فضایی خارج از اپلیکیشن بله برگزار می‌کند. این مسابقه با مرور بهترین‌های سینمای ایران همراه با توجه به جزئیات اثربخش فیلم‌های سینمایی، لحظات خوشی برای علاقمندان و دوستداران سینمای ایران به وجود می‌آورد و تجربهٔ یک مسابقهٔ دل‌انگیز را برای همگان فراهم می‌کند.

مسابقهٔ سینما بله دو مرحله‌ای است؛ مرحلهٔ اول پنج سؤال و مرحلهٔ دوم با ضریب سختی بیشتر سه سؤال دارد. با پیش‌روی در این مسابقه، سؤالات عمیق‌تر و در نتیجه به اطلاعات وسیع‌تری برای پاسخ سؤالات نیاز است.

برای ورود به قرعه کشی کافیست شرکت‌کنندگان تا پایان مرحلهٔ اول ادامه دهند و وارد قرعه‌کشی شوند. افراد شرکت‌کننده می‌توانند با معرفی مسابقه به اطرافیان و نزدیکان خود و تشویق آنان به شرکت در مسابقه، شانس خود را در قرعه‌کشی افزایش دهند. همچنین، با ادامه‌دادن روند مسابقه و پیش‌روی به مرحلهٔ دوم مسابقهٔ سینما بله شانس بیشتری در قرعه‌کشی به دست می‌آورند. 

قرعه‌کشی مسابقه در نیمهٔ اول اسفندماه ۱۴۰۲ انجام می‌شود. به برندگان در قرعه‌کشی این مسابقهٔ چالش‌برانگیز، دو گوشی سامسونگ Galaxy A54 اهدا می‌شود. نتایج قرعه‌کشی در کانال رسمی اپلیکیشن بله اطلاع‌رسانی می‌شود.

آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب