امروز: پنج شنبه ۱۰ اسفند ۱۴۰۲ [2024/02/29]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
کد خبر: 63265 تاریخ انتشار: چهارشنبه ۱ آذر ۱۴۰۲ ساعت ۱۱:۵۲:۱۰ بعد از ظهر نسخه چاپی

مهندس آریا نوروزی در گفتگو با خبر ایران اعلام کرد؛

تجهیز گستر آزما تولیدکننده دیونایزرهای آزمایشگاهی صنعتی و تجهیزات آزمایشگاهی و میکروسکوپ می باشد/ آزمایشگاه تشخیص طبی شقایق در بهبود کیفیت دستگاه‌ها کمک بسیار زیادی انجام داد

خبرایران : مدیرعامل شرکت تجهیز گستر آزما گفت: شرکت تجهیز گستر آزما تولیدکننده دستگاه‌های دیونایزر(دستگاه‌های تولیدکننده آب مقطر) است که توسط سیستم RO و یون‌زدایی آب خالص تولید می شود.
تجهیز گستر آزما تولیدکننده دیونایزرهای آزمایشگاهی صنعتی و تجهیزات آزمایشگاهی و میکروسکوپ می باشد/ آزمایشگاه تشخیص طبی شقایق در بهبود کیفیت دستگاه‌ها کمک بسیار زیادی انجام داد

مهندس آریانوروزی مدیرعامل شرکت تجهیزگستر آزما درگفتگو با خبرنگارخبرایران اظهارداشت: شرکت تجهیز گستر آزما تولیدکننده دستگاه‌های دیونایزر (دستگاه‌های تولیدکننده آب مقطر) هستیم که توسط سیستم RO و یون‌زدایی آب خالص تولید می‌کنیم.


وی تصریح کرد: خوشبختانه در این روش مصرف برق و هدررفت آب بسیار پایین بوده و در مقابل سرعت تولید آب مقطر بسیار بالاست. این سیستم مجهز به اوزون ژنراتور با فیلتر 2 دهم میکرون است و آب فوق خالص برای دستگاه‌های HPLC و GC تولید می‌کند.


مهندس نوروزی ادامه داد: دستگاه کوچکترونیز برای مصرف آب مقطر از روزی 20 لیتر تا 1500 لیتر هم داریم که بسته به نیاز مشتری عرض می‌شود.

 


وی عنوان داشت: دستگاه ROLAB تولید خود ماست که قطعات آن از تایوان و کره وارد می‌شود و دارای مجوز اداره تجهیزات پزشکی و صنعت و تجارت است که 18 سال در ساخت این نوع دستگاه سابقه داریم.


مهندس نوروزی افزود : این دستگاه درآزمایشگاه‌های تشخیص طبی و صنایع غذایی، دانشگاه‌هاو مراکز تحقیقاتی و ... استفاده می‌شود. در کنار تولید این دستگاه‌ها، آزمایشگاه تشخیص طبی هم داریم به اسم آزمایشگاه شقایق که کمک بسیار زیادی در بهبود کیفیت دستگاه‌ها دارد.

 

https://www.khabareiran.ir/FileCenter/Multimedia/Images/Galleries/520000000_akxhani.jpg


مدیرعامل شرکت تجهیز گستر آزما ابرازداشت: به جهت کیفیت بالای محصول و قیمت مناسب آن، تاکنون چندین دستگاه نیز به ترکیه، عراق و افغانستان صادر کرده‌ایم که قابل رقابت با بهترین دستگاه‌های خارجی است.


وی درپایان سخنان خود گفت : این دستگاه‌ها نصف قیمت داخلی و یک هشتم قیمت خارجی به فروش می‌رسد که مزیت بسیار بالایی برای خریداران دارد.

آدرس کارخانه: اسلامشهر
آدرس دفتر فروش: تهران، یوسف آباد

اینستاگرام :

tajhizgostarazma

تلفن ها:

09122142405

02188714272

02188714182https://www.khabareiran.ir/FileCenter/Multimedia/Images/Galleries/033333_oygtpzj.jpg

 

https://www.khabareiran.ir/FileCenter/Multimedia/Images/Galleries/0999_gremwcd.jpg

 

مطالب پربیننده
آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب