امروز: جمعه ۲۲ تیر ۱۴۰۳ [2024/07/12]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
کد خبر: 63216 تاریخ انتشار: شنبه ۲۷ آبان ۱۴۰۲ ساعت ۴:۵۸:۱۰ بعد از ظهر نسخه چاپی

مخابرات تهران رتبه برتر مناطق مخابراتی کشور را کسب کرد

خبرایران : مناطق برتر مخابرات کشور در ارزیابی ۶ ماه اول سال جاری، در نشست هم اندیشی و تقدیر از فعالان عرصه ارتباطات معرفی شدند.
مخابرات تهران رتبه برتر مناطق مخابراتی کشور را کسب کرد

به گزارش خبرایران از اداره کل روابط عمومی مخابرات منطقه تهران، در نشست هم اندیشی و تقدیر از فعالان عرصه ارتباطات کشور که چهارشنبه ۲۴ آبان ماه برگزار شد، مخابرات منطقه تهران در ارزیابی  شش ماهه اول سال جاری به عنوان استان برتر معرفی شد.

مهندس شکوری معاون راهبرد و توسعه کسب و کار شرکت مخابرات ایران در این همایش گفت: ارزیابی ها در سه گروه صورت گرفت و استان های تهران، البرز و آذربایجان شرقی در گروه اول، استان های قم، مرکزی و اردبیل در گروه دوم و استان های سمنان، خراسان جنوبی و خراسان شمالی در گروه سوم حائز رتبه برتر در ارزیابی شش ماهه شرکت مخابرات ایران  شدند.

وی در تشریح کسب رتبه برتر، حاشیه سود، واریزی وجه نقد، تحقق درآمد عملیاتی، وصول مطالبات و آرپوی تجاری و توجه به هزینه های مالی را از موارد با اهمیت در این رتبه بندی اعلام کرد و افزود: برای دستیابی به نتایج بهتر، نیازمند تحول در حوزه های کسب و کار و بهبود تجربه مشتری هستیم.

 

آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب