امروز: شنبه ۲۳ تیر ۱۴۰۳ [2024/07/13]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
کد خبر: 63209 تاریخ انتشار: شنبه ۲۷ آبان ۱۴۰۲ ساعت ۸:۵۰:۱۰ بعد از ظهر نسخه چاپی

افتتاح ساختمان جدید سرپرستی بیمه رازی با حضور رئیس کل بیمه مرکزی

خبرایران : رئیس کل بیمه مرکزی با اشاره به افتتاح ساختمان جدید شعبه سرپرستی استان کردستان بیمه رازی، گفت: یکی از مهم‌ترین پوشش‌های بیمه‌ای در مقابله با ورود آسیب‌های اجتماعی و اقتصادی، بیمه مسئولیت، مهندسی و آتش سوزی ساختمان است.
افتتاح ساختمان جدید سرپرستی بیمه رازی با حضور رئیس کل بیمه مرکزی

به گزارش خبرایران : ساختمان جدید شعبه سرپرستی استان کردستان بیمه رازی امروز  همزمان با سالروز ولادت حضرت زینب (س) و روز پرستار توسط علی استاد هاشمی- رئیس کل بیمه مرکزی و علی جباری- مدیرعامل بیمه رازی به بهره‌برداری رسید.
در این مراسم که هیئت عامل بیمه رازی حضور داشتند، استاد هاشمی با اشاره به افتتاح ساختمان جدید شعبه سرپرستی استان کردستان بیمه رازی، اظهار کرد: یکی از مهم‌ترین موضوعات مرتبط با ساخت و ساز، پوشش بیمه‌ای ساخت و ساز است که در همکاری جدید بیمه مرکزی و بانک مسکن مقرر شد، مشتریان بانک مسکن در جریان دریافت خدمات، بیمه پوشش‌های ساخت و ساز و حوادث مرتبط با ساختمان را دریافت کنند.
رئیس کل بیمه مرکزی خاطرنشان کرد: خرید پوشش‌های بیمه‌ای از ضرر و زیان‌های میلیاردی جلوگیری خواهد کرد و این موضوع از ورود آسیب‌های اجتماعی و اقتصادی به خانواده و جامعه جلوگیری خواهد کرد

آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب