امروز: جمعه ۱۱ خرداد ۱۴۰۳ [2024/05/31]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
کد خبر: 63208 تاریخ انتشار: شنبه ۲۷ آبان ۱۴۰۲ ساعت ۸:۴۵:۱۰ بعد از ظهر نسخه چاپی

معاون شهردار منطقه یک : فعالیت ون کافه ها و کارفودها نیاز به تمدید مجوزها دارد

خبرایران : شهرداری منطقه يک تا تعيين تكليف نهايي از سوی فرمانداری شهرستان شميرانات  نسبت به جمع آوري كارفودها و ون كافه های غير مجاز سطح محدوده اقدام می نماید.
معاون شهردار منطقه یک : فعالیت ون کافه ها و کارفودها نیاز به تمدید مجوزها دارد

به گزارش خبرایران از روابط عمومی شهرداری منطقه یک،  احسان خیراتیان صفائی معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری این منطقه گفت: پس از اعلام نظر دستگاه های نظارتی شهرستان شمیران  در خصوص فعاليت ون كافه ها و کارفودها در سطح محدوده منطقه، از تیر ماه ۱۴۰۲ كه دوره سه ماهه مجوزهای صادر شده از سوی شركت ساماندهی صنايع و مشاغل شهر تهران براي این نوع فعاليت ها به پايان رسيد، ديگر معرفی نامه ای از سوی منطقه  جهت صدور مجوز مجدد ادامه فعاليت آنها، صادر نشده است.

او افزود:  به دلیل حفظ بهداشت شهروندان و نظارت بر چگونگی عرضه صحیح این محصولات  از تاريخ مذكور تاكنون از فعاليت ۸۰ ون كافه، کارفودها كه به صورت غيرمجاز در سطح محدوده نواحی ۱۰ گانه فعاليت داشته اند بصورت مستمر ممانعت به عمل آمده و تا تعيين تكليف نهايی از سوی فرمانداری شهرستان شميرانات نيز اين روند ادامه خواهد داشت.

گفتنی است خيابان های شريعتی، بلوار صبا و شهید اندرزگو، بلوار ۳۵ متری قيطريه، بلوار دانشجو، خيابان ولنجک، خيابان شهيد باهنر، خيابان موزه دارآباد، خيابان جمشيديه و ... از معابری بودند که اقدامات جمع آوری این مشاغل غیر مجاز در آنها انجام شده است.
 

آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب