امروز: سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۳ [2024/06/18]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
کد خبر: 63182 تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۲ آبان ۱۴۰۲ ساعت ۳:۳۱:۱۰ بعد از ظهر نسخه چاپی

تخفیف ویژه برای نهاد ها و سازمان ها با همکاری تالار هنر و سایت تیوال فعال شد

خبرایران : تالار هنر با همکاری سایت تیوال برای تمامی کارکنان و بازنشستگان ادارات و سازمان های دولتی و خصوصی تخفیف ویژه در نظر گرفت.
تخفیف ویژه برای نهاد ها و سازمان ها با همکاری تالار هنر و سایت تیوال فعال شد

به گزارش خبرایران از روابط عمومی تالار هنر، تمامی نمایش های تالار هنر از آبان ماه 1402 برای ادارات و سازمان های دولتی و خصوصی که متقاضی دریافت بلیت برای کارکنان و بازنشستگان خود باشند کد تخفیف ویژه خواهد داشت.

 
مهدی حنفی مسئول روابط عمومی تالار هنر با اعلام این خبر گفت: پس از رایزنی هایی که با سایت تیوال صورت گرفت، تخفیف ویژه روزهای دوشنبه تا چهارشنبه هر هفته را برای ادارات و سازمان های دولتی و خصوصی در نظر گرفتیم.
 
وی توضیح داد: روابط عمومی و یا بخش رفاهی ادارات می توانند از طریق تماس و مکاتبه با روابط عمومی تالار کد تخفیف ویژه کارکنان خود را دریافت کنند.
 
مسئول روابط عمومی تالار هنر با بیان این که اجراهای صبح ویژه مهدها و مدارس از ابتدای آبان ماه شروع شده ابراز امیدواری کرد که با تخفیف ویژه برای ادارات و فعال شدن بازدید های گروهی از تئاتر، دغدغه هنرمندان در خصوص افزایش مخاطبان کمتر شود.
 
شماره تلفن ۸۸۸۴۷۲۷۲ و ایمیل honarhallteh@gmail.com برای ارتباط با روابط عمومی روابط عمومی تالار هنر اعلام شده است.

 

آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب