امروز: شنبه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ [2024/04/20]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
کد خبر: 63131 تاریخ انتشار: یکشنبه ۷ آبان ۱۴۰۲ ساعت ۴:۱۶:۱۰ بعد از ظهر نسخه چاپی

شهردار منطقه یک اعلام کرد: بهسازی فضای بوستان های شمال تهران تا پایان سال

خبرایران : بوستان‌های شمال تهران با هدف خدمات رسانی و استفاده بهتر شهروندان از فضاهای سبز عمومی در حال ساماندهی و بهسازی هستند.
شهردار منطقه یک اعلام کرد: بهسازی فضای بوستان های شمال تهران تا پایان سال

به گزارش خبرایران از روابط عمومی شهرداری منطقه یک، سید مهدی صباغ شهردار این منطقه گفت:  بوستان‌های شمال تهران به دلیل وسعت، تنوع گیاهی، تعداد و موقعیت خاص جغرافیایی آنها، یکی از جاذبه‌های گردشگری منطقه یک است و در پایان هفته میزبان تعداد بسیاری از شهروندان تهرانی است بر همین اساس ساماندهی آنها در اولویت برنامه‌های اجرایی امسال قرار گرفته است.

صباغ تصریح کرد: ساماندهی و بهسازی بیش از ۱۲ بوستان در پروژه‌های توسعه محله‌ای سال ۱۴۰۲ منطقه یک قرار دارد و اقدامات لازم در خصوص بهسازی فضا، نصب برج نوری، تعمیر و بازسازی آبنماها، بهسازی سیستم روشنایی، تجهیز و ایمن سازی، بازسازی سرویس‌های بهداشتی، احداث زمین چمن و... در آنها تا پایان سال اجرا می‌شود.

شهردار منطقه یک با اشاره به اقدامات شاخص اجرا شده در بوستان‌ها خاطرنشان کرد:  فاز دوم احداث زمین چمن بوستان نفس، بهسازی و تجهیز بوستان های روح الله، شطرنج، صبا، ۲۲ بهمن، بهسازی سیستم روشنایی بوستان خانواده در شهرک شهید محلاتی جنب مقبره الشهدا، تعمیر و بازسازی آبنما و وسایل بازی بوستان احمدیه و... پروژه‌های در حال اجرا در منطقه است.

صباغ احداث دیوار صخره‌نوردی در بوستان ساحلی دارآباد را از دیگر پروژه‌های اجرایی دانست و گفت:  این پروژه نیز با پیشرفت فیزیکی 50 درصد در حال اجراست.

آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب