امروز: شنبه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ [2024/04/20]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
کد خبر: 63086 تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۵ مهر ۱۴۰۲ ساعت ۱۱:۵۰:۱۰ بعد از ظهر نسخه چاپی

چهار محله منطقه2 صاحب بازار میوه و تره بار می‌شوند

خبرایران : معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه 2گفت: احداث4 بازار جدید میوه و تره‌بار در محلات فاقد سرانه‌های خدماتی پیش‌بینی شده است.
چهار محله منطقه2 صاحب بازار میوه و تره بار می‌شوند

به گزارش خبرایران به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه2 ، علی اصغر طاهری اظهار کرد: با هماهنگی‌های صورت گرفته توسط اداره ساماندهی منطقه و سازمان میادین میوه و تره بار،4 قطعه زمین جهت احداث بازار تره بار جانمایی شد.

وی با اشاره به اینکه اولویت راه اندازی بازارهای جدید، محلات فاقد بازار می باشند در خصوص مکان‌یابی بازارهای میوه و تره‌بار در منطقه تصریح کرد:  بلوار خالو درخیابان فرحزادی، پایین تراز میدان صحرایی درمحدوده ستارخان و دونقطه شرقی و غربی بلوار مرزداران از جمله محلاتی هستند که صاحب بازار تره بار می شوند.
طاهری با اشاره اینکه 5 قطعه زمین در سال جاری برای احداث بازار تره بار جانمایی  و تحویل سازمان میادین قرار گرفت، ادامه داد: زمین این بازارها از سوی شهرداری منطقه فراهم و عملیات ساخت میادین تره بار به زودی در آنها اجرایی خواهد شد.

آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب