امروز: شنبه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ [2024/04/20]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
کد خبر: 63041 تاریخ انتشار: شنبه ۱۵ مهر ۱۴۰۲ ساعت ۱۱:۴۶:۱۰ بعد از ظهر نسخه چاپی

تدارک ویژه برنامه های نکوداشت هفته تهران از برپایی تورگردشگری تا همایش تهران شناسی در منطقه ۱۹

خبرایران : مدیر روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۹ گفت: به مناسبت نکوداشت هفته تهران از 14 تا 20 مهر ویژه برنامه های فرهنگی، هنری و تفریحی مختلفی تدارک دیده است.
تدارک ویژه برنامه های نکوداشت هفته تهران از برپایی تورگردشگری تا همایش تهران شناسی در منطقه ۱۹

به گزارش خبرایران از روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۹، مهرنوش ریاضی با اشاره به اینکه این هفته فرصتی مناسب برای معرفی هویت شهر تهران است افزود: با توجه به موقعیت جغرافیایی منطقه ۱۹ در شهر تهران و برخورداری از شاهراه های ارتباطی و مبادی ورودی، این منطقه به عنوان دروازه بین المللی پایتخت محسوب می شود.
او ادامه داد: در هفته تهران ضمن تدارک برنامه های متنوع به منظور آشنایی شهروندان با شهر تهران و منطقه ۱۹ از اجرای جشنواره غذایی در ساختمان ستادی منطقه برای همکاران در روز یکشنبه 16 مهر با تهیه و طبخ غذاهای اصیل تهران و سنتی با حضور کارشناس تغذیه، انتخاب غذای برتر و اهدای جوایز به برگزیدگان خبر داد.
مدیر روابط عمومی منطقه بیان کرد: تور گردشگری روستایی همراه با بازدید از اماکن تاریخی چون قلعه خمار آباد، کاروان سرای سپهه پور، یخچال طبیعی جعفر آباد جنگل ، کوره های آجر پزی و ... برپا می شود.
به گفته این مسئول برپایی همایش تهران شناسی نیز با دعوت از استاد تهران شناسی همراه با نقاله خوانی با استفاده از ظرفیت سراهای محلات در این هفته برگزار خواهد شد.
ریاضی در تشریح سایر برنامه های تدارک دیده شده به برپایی تور تهرانگردی، خیابان ورزش، تهیه ویژه نامه الکترونیکی گرامیداشت تهران، معرفی تاریخچه محلات منطقه، انتشار ویژه برنامه رادیویی هفته تهران همراه با مصاحبه با شهروند فعال در حوزه تهران پژوهی،ساخت کلیپ معرفی اماکن گردشگری منطقه، برگزاری مسابقه عکاسی موبایلی از جاذبه های گردشگری منطقه، مسابقه انشاء از تهران آینده،مسابقه نقاشی تهران آینده من، گذر هنر، انتشار پوستر از اماکن تاریخی، مذهبی و گردشگری در فضای مجازی و... اشاره کرد.

آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب