امروز: دوشنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۲ [2023/10/02]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
شرکت چوب صنعت دریس ، خلاقیت و نوآوری در تولید محصولات متنوع
کد خبر: 62914 تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۲ شهریور ۱۴۰۲ ساعت ۱۱:۹:۱۰ قبل از ظهر نسخه چاپی

ناصرناصرپور درگفتگو با خبرایران اعلام کرد؛

شرکت تجارت تنظیف ایرانیان در زمینه تولید پارچه‌های 8 تا 300 گرمی در صنعت نساجی فعالیت می‌کند/ محصولات ما پارچه‌های پرمصرف الیاف طبیعی برای مصرف شرکت ها و بیمارستان‌ها است/ سهم بزرگی در زمینه پارچه‌های پلی‌استر و ویسکوز در بازار کشور داریم

خبرایران : مدیرعامل شرکت تجارت تنظیف ایرانیان گفت : شرکت تجارت تنظیف ایرانیان با سابقه 10 ساله در زمینه تولید پارچه‌های 8 گرمی تا 300 گرمی تنظیف در قالب صنعت نساجی در شهر تهران فعالیت می‌کند.
شرکت تجارت تنظیف ایرانیان در زمینه تولید پارچه‌های 8 تا 300 گرمی در صنعت نساجی فعالیت می‌کند/ محصولات ما پارچه‌های پرمصرف الیاف طبیعی برای مصرف شرکت ها و بیمارستان‌ها است/ سهم بزرگی در زمینه پارچه‌های پلی‌استر و ویسکوز در بازار کشور داریم

ناصر ناصرپور مدیرعامل شرکت تجارت تنظیف ایرانیان درگفتگو با خبرایران اظهارداشت: شرکت تجارت تنظیف ایرانیان با سابقه 10 ساله در زمینه تولید پارچه‌های 8 گرمی تا 300 گرمی تنظیف در قالب صنعت نساجی در شهر تهران فعالیت می‌کند.


ناصرپور تصریح کرد : محصولات ما پارچه‌های پرمصرفی هستند که شامل الیاف طبیعی می‌باشند و به مصرف بیمارستان‌ها می‌رسند. در زمینه پارچه‌های پلی‌استر و ویسکوز نیز سهم بزرگی در بازار کشور داریم.


وی عنوان داشت: از دیگر تولیدات ما می‌توان به؛  پارچه‌های متقال با الیاف طبیعی، تنظیف کتابی ، پنبه رولی ، تنظیف رولی پلی استر و آستری نام برد که این محصولات بصورت خام به فروش می‌رسند و تمام مواد اولیه کاملا بومی بوده و از برندهای ایرانی تهیه می‌شود.


وی ادامه داد: شرکت تجارت تنظیف ایرانیان با هدف تولید و تهیه کالای مورد نیاز شرکتها در زمینه پوشاک و منسوجات به منظور بهبود سطح کیفی البسه کارکنان شرکتها و بیمارستان ها تاکنون فعالیت نموده و چشم انداز شرکت ورود بیشتر به حوزه های ایمنی و تجهیزات شرکتها و کارخانجات و ورود به حوزه صادرات و افزایش توان تولید در راستای تحقق این اهداف میباشد.


ناصرپور درپایان سخنان خود گفت : ما به دلیل تهیه و تولید مواد اولیه ، از مراحل ابتدای تولید لباس کار و لباس بیمارستانی ناظر بر تولید محصول بوده و با استفاده از کارشناسان مجرب در این زمینه ، افزایش سطح کیفی محصول را کنترل کرده و تلاش می کنیم محصول با کیفیت به دست مشتریان عزیزمان برسد.


 

آدرس:

تهران ، شهریار، شهرستان بهارستان ، سه راهی آدران ، روبروی بانک کشاورزی ، ساختمان پزشکی قانونی طبقه دوم

تماس با واحد فروش اینترنتی:

تماس با واحد فروش:محصولات : لوگو

 
پارچه تنظیف:

Arrowwatch اولین ارائه کننده ساعت‌های هوشمند با گارانتی،پشتیبانی کلیه قطعات وخدمات کامل درایران
مطالب پربیننده
آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب