امروز: دوشنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۲ [2023/10/02]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
شرکت چوب صنعت دریس ، خلاقیت و نوآوری در تولید محصولات متنوع
کد خبر: 62911 تاریخ انتشار: جمعه ۲۴ شهریور ۱۴۰۲ ساعت ۱۰:۷:۱۰ قبل از ظهر نسخه چاپی

تاکید استاندار تهران بر مشارکت حداکثری در انتخابات/ رفع مشکلات مردم اولویت فرمانداران باشد

خبرایران : استاندار تهران بر مشارکت حداکثری مردم در انتخابات تاکید کرد و گفت: باید در مقابل نقشه‌های دشمن، طرح مناسب داشته باشیم.
تاکید استاندار تهران بر مشارکت حداکثری در انتخابات/ رفع مشکلات مردم اولویت فرمانداران باشد

به گزارش خبرایران، جلسه ستاد انتخابات استان تهران به ریاست علیرضا فخاری استاندار تهران و با حضور حجت‌الاسلام و المسلمین میراشرفی رئیس دفتر نظارت و بازرسی انتخابات استان، معاونین، میران کل استانداری و حضور وبیناری فرمانداران برگزار شد.

فخاری در این جلسه با اشاره به اهمیت انتخابات اظهار داشت: برگزاری انتخابات اهمیت مضاعفی دارد وباید نگاه ویژه به این موضوع داشته باشیم، همچنین مشارکت حداکثری در دستور کار قرار گیرد و در مقابل نقشه های دشمن، طرح مناسب داشته باشیم.

وی با اشاره به برگزاری همزمان انتخابات مجلس و انتخابات خبرگان بر تعادل بخشی دو انتخابات تاکید کرد و افزود: ایجاد شور انتخاباتی مدنظر قرار گیرد و آمادگی لازم وجود داشته باشد، همچنین برش شهرستانی برای تامین امنیت انتخابات ارائه شود.

استاندار تهران با اشاره به اهمیت موضوعات پشتیبانی انتخابات بیان کرد: حضور در میان مردم اهمیت دارد و باید رفع مشکلات مردم اولویت باشد؛ همچنین ارائه بولتن روزانه انتخاباتی مدنظر قرار گیرد.

فخاری سپس گفت:‌ برگزاری انتخابات سالم، پرشور، شفاف، بدون جانبداری و با امنیت روانی و اجتماعی سبب مشارکت حداکثری مردم می شود.

وی به لزوم تعامل با حوزه نظارت تاکید کرد و افزود: با توجه به گستردگی انتخابات در تهران، باید نگاه ویژه داشته و کمیته فرعی برای تهران تشکیل شود تا میزان آمادگی ها افزایش یابد.

گفتنی است در. این جلسه روسای کمیته‌ها به ارائه گزارش پرداختند و موضوعاتی همچون پوشش آنتن دهی در شهرستان‌ها، آموزش‌های مناسب برای ارتقا سطح افراد مرتبط با انتخابات؛ تهیه اطلس شعب انتخاباتی، تشکیل هیئت‌های اجرایی، تعامل با هیئت نظارت و غیره تاکید شد.

Arrowwatch اولین ارائه کننده ساعت‌های هوشمند با گارانتی،پشتیبانی کلیه قطعات وخدمات کامل درایران
مطالب پربیننده
آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب