امروز: سه شنبه ۱۵ اسفند ۱۴۰۲ [2024/03/05]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
کد خبر: 62871 تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۹ شهریور ۱۴۰۲ ساعت ۸:۳۲:۱۰ بعد از ظهر نسخه چاپی

در طرح استقبال از مهر انجام می شود:

بازپیرایی و رسیدگی به فضای سبز 25 مدرسه در منطقه 19

خبرایران : عملیات بازپیرایی فضای سبز 25 مدرسه در نواحی پنجگانه منطقه 19 به منظور ایجاد جلوه های زیبا در عرصه فضای سبز همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید در طرح استقبال از مهر انجام می شود.
بازپیرایی و رسیدگی به فضای سبز 25 مدرسه در منطقه 19

به گزارش خبرایران از روابط عمومی شهرداری منطقه 19، تورج فرهادی شهردار منطقه گفت: این اقدامات به منظور ارتقای سیما و منظر شهری، ایجاد جلوه های بصری زیبا و تاثیر آن بر روحیه و شادابی دانش آموزان  در مدارس اجرا می شود.
فرهادی بیان کرد: عملیات هرس سبز، خاک ورزی، ترمیم تشتک، حذف علف های هرز و... از جمله اقداماتی است که در طرح استقبال از مهر به همت مرکز تحقیقات،آموزش و مشاوره فضای سبز منطقه ۱۹ (تام) انجام می شود.
به گفته این مسئول اهدای بیش از ۵۰۰ گل شاخه بریده، توزیع بیش از ۱۲۰۰ بسته آموزشی اعم از(بروشور،فلش کارت،بذر، بسته های آموزشی کاشت و ...) به دانش آموزان دوره ابتدایی و دبیرستان ها در روز اول مهر در دستور کار قر ار دارد.
شهردار منطقه تصریح کرد: انواع سرفصل های آموزشی نگهداری،پرورش و تکثیر گیاهان به دانش آموزان بیش از ۵۰ مدرسه، ارائه مشاوره نگهداری و تکثیر گیاهان آپارتمانی و گیاهان فضای سبز موجود در مدارس به دانش آموزان و کادر مدارس از اقدامات مرکز تام در بازگشایی مدارس است.

آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب