امروز: دوشنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۲ [2023/10/02]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
شرکت چوب صنعت دریس ، خلاقیت و نوآوری در تولید محصولات متنوع
کد خبر: 62849 تاریخ انتشار: شنبه ۱۸ شهریور ۱۴۰۲ ساعت ۱۱:۵۷:۱۰ بعد از ظهر نسخه چاپی

رضا لطفی درگفتگوبا خبرایران اعلام کرد؛

شرکت آرتان آذربایجان نزدیک به 20 سال در زمینه تولید دستگاه نان سنتی فعالیت دارد/ دستگاه‌های ما نان چهارگوش، نان گرد، نان تافتون، نان محلی را با وزن‌های متفاوت تولید می‌کنند/ با طبخ نان هوشمند و کمترشدن دخالت دست در آن ، قطعات ضایعات نان کمتر می‌شود

خبرایران : مدیرعامل شرکت آرتان آذربایجان گفت : شرکت آرتان آذربایجان نزدیک به 20 سال است در زمینه تولید دستگاه نان سنتی فعالیت می‌کنیم که به سراسر کشور توزیع می‌گردد.
شرکت آرتان آذربایجان نزدیک به 20 سال در زمینه تولید دستگاه نان سنتی فعالیت دارد/ دستگاه‌های ما نان چهارگوش، نان گرد، نان تافتون، نان محلی را با وزن‌های متفاوت تولید می‌کنند/ با طبخ نان هوشمند و کمترشدن دخالت دست در آن ، قطعات ضایعات نان کمتر می‌شود

رضا لطفی مدیرعامل شرکت آرتان آذربایجان درگفتگو با خبرایران اظهارداشت : ما نزدیک به 20 سال است در زمینه تولید دستگاه نان سنتی فعالیت می‌کنیم که به سراسر کشور توزیع می‌گردد.
لطفی تصریح کرد: خط تولید نان سنتی بصورت کاملا مکانیزه و صنعتی انجام می‌شود که کیفیت بالایی دارد و رضایتمندی بالایی درپی داشته است.


وی ادامه داد: دستگاه‌های ما نان چهارگوش، نان گرد، نان تافتون، نان محلی و با وزن‌های متفاوت تولید می‌کند و درکل نیاز جامعه را تامین می‌کند. صفر تا صد این دستگاه‌های تولید نان در کارخانه تولید شده و هیچ قطعه وارداتی در آن وجود ندارد.


مدیرعامل شرکت آرتان آذربایجان عنوان داشت: همچنین، صادرات به کشورهای عراق، ترکیه، ارمنستان و عمان داریم و بسته به سلیقه نان مورد استفاده هر کشور دستگاه ارسال می‌کنیم که خوشبختانه استقبال فراوانی از طبخ نان ایرانی گرم در کشور خودشان داشته‌اند.


وی درپایان سخنان خود گفت: وقتی طبخ نان هوشمند باشد و دخالت دست در آن وجود نداشته باشد، قطعات ضایعات نیز کمتر می‌شود.

 

https://www.khabareiran.ir/FileCenter/Multimedia/Images/Galleries/11111_akpdbeb.jpg

 

 

 
 
اطلاعات تماس :
آرتان آذربایجان : طراح و سازنده انواع دستگاه نانوایی مدرن با تکنولوژی های روز

فروش دستگاه نانوایی آرتان بصورت شرایط اقساطی و ارسال به سراسر کشور

با یک تماس صاحب دستگاه نانوایی شوید.

آدرس کارخانه : آذربایجان شرقی ، سراب، شهر مهربان

تلفن : 04143125131  – 09143017397  – 09129566121 :

 


 

 

دستگاه نانوایی تنور نانوایی گردان و شیب دار آرتان

 

 

 

Arrowwatch اولین ارائه کننده ساعت‌های هوشمند با گارانتی،پشتیبانی کلیه قطعات وخدمات کامل درایران
آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب