امروز: دوشنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۲ [2023/10/02]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
شرکت چوب صنعت دریس ، خلاقیت و نوآوری در تولید محصولات متنوع
کد خبر: 62336 تاریخ انتشار: پنج شنبه ۱ تیر ۱۴۰۲ ساعت ۱۱:۵۴:۱۰ بعد از ظهر نسخه چاپی

جعفر چراغی درگفتگو با خبرایران اعلام کرد؛

شرکت قلم تابان هنر 20 سال سابقه فعالیت درزمینه لوازم هنری،طراحی و معماری دارد/ متاسفانه درداخل کشورمان لوازم حرفه‌ای نقاشی تولید نمی‌شود/ نمایندگی 15 برند بین‌المللی را داریم / سالیانه چندین ورکشاپ‌‌ مختلف درسطح دانشگاه‌ها برگزارمی‌کنیم

خبرایران :عضو هیئت مدیره اتحادیه صنف نوشت افزار و لوازم مهندسی تهران گفت : شرکت قلم تابان هنر20 سال سابقه در زمینه لوازم هنری ، تخصصی، طراحی و معماری دارد درواقع نمایندگی 15 برند بین‌المللی را نیز در ایران بعهده دارد و بهترین محصولات تخصصی هنری را در اختیار اساتید و دانشجویان قرار می‌دهد.
شرکت قلم تابان هنر 20 سال سابقه فعالیت درزمینه لوازم هنری،طراحی و معماری دارد/ متاسفانه درداخل کشورمان لوازم حرفه‌ای نقاشی تولید نمی‌شود/ نمایندگی 15 برند بین‌المللی را داریم / سالیانه چندین ورکشاپ‌‌ مختلف درسطح دانشگاه‌ها برگزارمی‌کنیم

جعفر چراغی عضو هیئت مدیره اتحادیه صنف نوشت افزار و لوازم مهندسی تهران درگفتگو با خبرایران اظهارداشت :  شرکت قلم تابان هنر20 سال سابقه در زمینه لوازم هنری ، تخصصی، طراحی و معماری دارد درواقع  نمایندگی 15 برند بین‌المللی را نیز در ایران بعهده دارد و بهترین محصولات تخصصی هنری را در اختیار اساتید و دانشجویان قرار می‌دهد.


چراغی تصریح کرد : متاسفانه در داخل کشورمان لوازم حرفه‌ای نقاشی تولید نمی‌شود و تنها 15 کارخانه درکل دنیااجناس هنری آرتیستی را تولید می کنند. ما امروز خوشبختانه توانسته‌ایم نمایندگی این کمپانی‌های بزرگ را اخذ کرده و محصولات آنها را در دسترس هنرمندان قرار دهیم.


وی با اشاره به اینکه محصولات شرکت قلم تابان هنر به تمام نقاط کشور ارسال می گردند ، عنوان داشت : سیستم کاری ما بدین شکل است که هم در بازار تهران شعبه داریم و هم شرکت بازرگانی داریم که مشتریان می‌توانند بصورت کلی و جزئی از ما خرید کنند.


مدیرشرکت قلم تابان با اشاره به اینکه  محصولات ما در رشته‌های هنری و مهندسی استفاده می‌شوند، افزود: یکی از دلایل کیفیت ویژه محصولات ما آگاهی و اطلاعات بالا در مورد لوازم طراحی و نقاشی است .که این محصولات در یک پکیج خاص توزیع و سبب علاقمندی همکاران برای تهیه محصولات تخصصی طراحی ما شامل؛ کاغذ و مقوا، رنگ، قلمو، پرگار، راپید و کلیه ابزاری می شوند.


وی خاطرنشان کرد : فعالیت ما از ابتدای امر بدین شکل جامع و کامل نبود، بلکه ظرف 10 سال توانستیم این برند را تهیه کنیم که خوشبختانه برندهای خارجی از این امر استقبال کردند.


چراغی ابرازداشت: معمولا سالیانه چندین بار ورکشاپ‌‌های مختلف در سطح دانشگاه‌ها برگزار می‌کنیم. همچنین در همایش‌های هنری به عنوان اسپانسر از جامعه هنری حمایت کرده و ابزارها را بصورت رایگان در اختیارشان قرار می‌دهیم.


وی با اشاره به اینکه شرکت قیلم تابان به مدیرعاملی جناب آقای «هاشم امانی درآباد» است ، بیان داشت: باتوجه به اینکه کشورهای همسایه این برندها را بصورت مجموعه کامل ندارند، صادرات محصول به کشورهای عراق، پاکستان و آذربایجان داریم.


مدیر شرکت قلم تابان هنرتاکید کرد: ما با برندهای تومبو و یوشیدا از ژاپن، در زمینه کاغذ و مقوا با برند فابریانو، فاوینی و کوردینانس از ایتالیا، کاغذهای با کیفیت آرچ و کانسون فرانسه، در زمینه رنگ و قلمو نیز با برند دالررونی انگلیسی و مای‌مری ایتالیایی و .... همکاری می‌کنیم.


چراغی درپایان سخنان خود گفت : ما معمولا در نمایشگاه معتبر فرانکفورت شرکت کرده و در جلسات و میتینگ‌های برندهای برتر دنیا حضور پیدا می‌کنیم. ضمن اینکه در نمایشگاه های داخلی هم برای هرچه بهتر معرفی شدن و در دسترس بودن محصولات حضور فعالی داریم.آدرس دفتر مرکزی: خیابان ۱۵ خرداد، بازار بین‌الحرمین، سرای بانک، زیرزمین، پلاک ۵
آدرس دفتر دوم: خیابان ۱۵ خرداد غربی، خیابان عدالتخواه، پلاک ۲۱، شرکت بازرگانی قلم تابان هنر
تلفن :

09910806038

02155168941

02155168570

 

 

Arrowwatch اولین ارائه کننده ساعت‌های هوشمند با گارانتی،پشتیبانی کلیه قطعات وخدمات کامل درایران
مطالب پربیننده
آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب