امروز: دوشنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۲ [2023/10/02]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
شرکت چوب صنعت دریس ، خلاقیت و نوآوری در تولید محصولات متنوع
کد خبر: 62251 تاریخ انتشار: پنج شنبه ۱۸ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱:۳۶:۱۰ قبل از ظهر نسخه چاپی

شرکت بیمه دی در پانزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت مالی کشور حضور می یابد

خبرایران : شرکت بیمه دی در کنار سایر شرکتهای فعال در صنعت مالی کشور در پانزدهمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه میزبان علاقمندان این حوزه خواهد بود.
شرکت بیمه دی در پانزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت مالی کشور حضور می یابد

به گزارش خبرایران از روابط عمومی شرکت بیمه دی؛ این نمایشگاه ۱۶ الی ۱۹ خردادماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی برگزار خواهد شد و علاقمندان می توانند با حضور در این نمایشگاه با ظرفیت های صنعت مالی کشور آشنا شوند.
شرکت بیمه دی نیز با حضور در این نمایشگاه علاوه بر تعامل با سایر فعالان مالی کشور، توانمندی ها و محصولات بیمه ای خود را به سمع و نظر مخاطبان خواهد رساند.
مدیران، رؤسا، کارشناسان و متخصصان بیمه ای شرکت بیمه دی در غرفه این شرکت واقع در سالن ۳۵، با برگزاری نشست های تخصصی و آموزشی میزبان حاضران و علاقمندان خواهند بود.
روابط عمومی شرکت بیمه دی از کلیه علاقمندان از جمله همکاران و فعالان خدوم صنعت بیمه و همچنین اصحاب رسانه دعوت می کند با حضور در غرفه شرکت بیمه دی در این نمایشگاه، از نزدیک با توانمندی ها و ظرفیت های این شرکت آشنا شوند.

Arrowwatch اولین ارائه کننده ساعت‌های هوشمند با گارانتی،پشتیبانی کلیه قطعات وخدمات کامل درایران
آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب