امروز: دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۴۰۳ [2024/06/17]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
کد خبر: 62224 تاریخ انتشار: شنبه ۱۳ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۱:۴۷:۱۰ بعد از ظهر نسخه چاپی

هاسکینسون به یکی از منتقدین کاردانو پاسخ تندی داد

خبرایران : بنیان‌گذار کاردانو از مخالفانی که ادعا می‌کنند کاردانو چیزی برای نمایش ندارد، گله می‌کند.
هاسکینسون به یکی از منتقدین کاردانو پاسخ تندی داد

به گزارش خبرایران، چارلز هاسکینسون، بنیان‌گذار IOG، شرکتی که پلتفرم بلاکچین کاردانو را ساخت در توییتر از موجی دیگر از تنفر علیه پلتفرم گواه سهام خود شکایت کرد.

کاربر توییتر با شناسه @PrrplFrog با کمی بیش از 10000 دنبال‌کننده به انتقاد از هاسکینسون و کاردانو پرداخت و گفت که هاسکینسون و ایده‌ی وی هر سال بدون نمایش هیچ دستاوردی از انتقاد در امان‌اند و این باورنکردنی است. وی نوشت: هنوز در مرحله‌ی تحقیقات به سر می‌برید؟

هاسکینسون در توییتر نوشت که وی این دیدگاه خاص و دیدگاه‌های مشابه در توییتر پیرامون کاردانو را عجیب دانسته و نمی‌داند که منظور این شخص و بقیه‌ی منتقدین کاردانو از «نمایش دستاورد» چیست.
مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

یک گذشته‌نگر اخیرا منتشر شده از رشد کاردانو در ماه مه نشان می‌دهد که رشد این پلتفرم به کندی، اما پایدار بوده است. یک اپلیکیشن غیرمتمرکز راه‌اندازی شد و در حال حاضر، 22 اپلیکیشن دیگر در جریان کار قرار دارند. اکنون، مجموع تعداد اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز در دست استفاده بر روی این شبکه به 127 می‌رسد.

افزون بر آن، 150000 توکن جدید بر روی کاردانو راه‌اندازی شده و تعداد کدهای Plutus از 8200 عبور کرده است. تعداد تراکنش‌های انجام شده به میزان تقریبا 2 میلیون رشد کرده و از نقطه عطف 67.2 میلیون عبور کرده است.

علاوه بر آن، نسخه‌ای جدید از نرم‌افزار نُد عرضه شد. نسخه‌ی 8.0.0 به بهبود کارکرد با اپراتورهای استخر استیک آن چین کمک می‌کند.

بر اساس داده‌های سایت CoinGecko، در لحظه‌ی نگارش این خبر کاردانو با رشدی 0.6 درصدی در شبانه روز اخیر در سطح قیمت 0.37 دلار معامله می‌شود.

آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب