امروز: دوشنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۲ [2023/10/02]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
شرکت چوب صنعت دریس ، خلاقیت و نوآوری در تولید محصولات متنوع
کد خبر: 62195 تاریخ انتشار: پنج شنبه ۱۱ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۹:۴۰:۱۰ بعد از ظهر نسخه چاپی

کارمزد شبکه اتریوم 69 درصد افت کرد

خبرایران : کارمزد ETH به میزان 69 درصد کاهش یافته است.
کارمزد شبکه اتریوم 69 درصد افت کرد

به گزارش خبرایران و بنا به موسسه آمار آن چین Santiment، میانگین کارمزد اتریوم روند نزولی به خود گرفته است. این پلتفرم گزارش کرد که کارمزد اتریوم پس از رسیدن به اوج 14 دلار در ازای هر تراکنش ETH در ابتدای ماه مه، به سطح پیشین خود بازگشته است.

Santiment باور دارد که این امر اتفاق مثبتی برای شبکه اتریوم محسوب می‌شود؛ چرا که هزینه‌ی کم منجر به افزایش کاربرد خواهد شد.
مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

بر اساس تحقیقات اخیر از سایت Glassnode، در طی دو سال گذشته دو حوزه‌ی جدید گیمفای و استیک در اکوسیستم اتریوم پدید آمده‌اند. شدت تمایل سرمایه‌گذران به هر بخش، تفاوت دارد.

یکی از مشهورترین موارد استفاده‌ی اتریوم، دیفای است. گیمفای به محبوبیت دست یافت و در میانه‌ی سال 2022، تقریبا از دیفای پیشی گرفت. از آغاز سال 2023 تاکنون، صنعت استیک رشد داشته است.

نه‌تنها هزینه کارمزد ETH به میزان 69 درصد افت داشته است، بلکه موجودی اتریوم نیز به افت تاریخی  9.9 درصد در صرافی‌ها رسیده است؛ هولدرها به دنبال حضانت شخصی از دارایی خود هستند.

Santiment در توییت پیشین خود اشاره کرد که هر دوی بیت کوین و اتریوم، در سکوت خبری شاهد انتقال هرچه بیشتر ذخایر خود به حضانت شخصی هستند.

این پلتفرم افزود که اگرچه کاهش مقدار کوین‌های موجود در صرافی‌ها اندیکاتور مطمئنی نیست، اما اگر زمان کافی داده شود معمولا نشانگر روند صعودی در آینده است.

از آنجایی که استیک دارایی از اتریوم در دسترس استفاده می‌کند، مقدار ETH موجود در صرافی‌ها به سطحی افت کرده که از روزهای نخست اتریوم تاکنون دیده نشده است.

Arrowwatch اولین ارائه کننده ساعت‌های هوشمند با گارانتی،پشتیبانی کلیه قطعات وخدمات کامل درایران
آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب