امروز: شنبه ۲۰ خرداد ۱۴۰۲ [2023/06/10]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
کد خبر: 62176 تاریخ انتشار: چهارشنبه ۳ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۶:۵۱:۱۰ بعد از ظهر نسخه چاپی

تراز مثبت بانک اقتصادنوین در دومین ماه سال

خبرایران :خالص عملیات واسطه‌گری پولی بانک اقتصادنوین در دومین ماه سال جاری به بیش از پنج هزار میلیارد ریال رسید که در مقایسه با مدت مشابه سال قبل 126درصد رشد داشته است.
تراز مثبت بانک اقتصادنوین در دومین ماه سال

 بر اساس اطلاعات منتشر شده در سامانه جامع اطلاع‌رسانی ناشران (کدال)، بانک اقتصادنوین طی اردیبهشت‌ماه 1402 از محل تسهیلات اعطایی، سپرده‌گذاری، اوراق، سرمایه‌گذاری 24 هزار و 411 میلیاردریال درآمد محقق کرده و از محل هزینه مالی و سود سپرده‌ها نیز 19 هزار و 339 میلیارد ریال هزینه شناسایی کرده است. تراز عملیاتی این بانک در دومین ماه سال جاری بالغ‌بر پنج هزار و 72 میلیارد ریال است که نسبت به ماه مشابه سال گذشته 126درصد رشد نشان می‌دهد.
همچنین بانک اقتصادنوین از ابتدای سال تا پایان اردیبهشت‌ماه 1402 حدود 47 هزار و 113 میلیارد ریال درآمد واسطه‌گری کسب کرده و در مقابل نیز 37 هزار و 812 میلیارد ریال هزینه واسطه‌گری داشته است. بنابراین خالص عملیات واسطه‌گری پولی در این دوره 9هزار و 301میلیارد ریال است که نسبت به دوره مشابه سال قبل حکایت از 132درصد رشد دارد.

Arrowwatch اولین ارائه کننده ساعت‌های هوشمند با گارانتی،پشتیبانی کلیه قطعات وخدمات کامل درایران
آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب