امروز: سه شنبه ۱۵ اسفند ۱۴۰۲ [2024/03/05]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
کد خبر: 62165 تاریخ انتشار: چهارشنبه ۳ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱:۴۷:۱۰ بعد از ظهر نسخه چاپی

در شش ماهه اول سال جاری اجرا می شود

پخش دو برابری آسفالت نسبت به مدت مشابه سال گذشته در معابر منطقه یک تهران

خبرایران : شهردار منطقه یک گفت : طبق برنامه ریزی انجام شده تا پایان شهریورماه ۷۰ هزار تن آسفالت در معابر منطقه پخش خواهد شد که این مقدار بیش از دو برابر مدت مشابه سال گذشته خواهد بود.
پخش دو برابری آسفالت نسبت به مدت مشابه سال گذشته در معابر منطقه یک تهران

به گزارش خبرایران از روابط عمومی شهرداری منطقه یک، سید مهدی صباغ با اعلام خبر فوق افزود: در سال جاری به دلیل سرما و بارش کم سابقه برف شاهد حجم بالایی از عملیات پخش شن مخصوص در معابر بودیم که این موضوع به همراه سیکل های یخبندان باعث فرسودگی شدید آسفالت معابر و ایجاد چاله های خطرناک شد.

او افزود: با توجه به رویکرد شهرداری تهران مبنی بر توجه ویژه به مرمت و بهسازی، روسازی، آسفالت معابر در سال جاری و رفع آسیب های معابر در بارش برف زمستانه نسبت به آسفالت ریزی در معابر شهری اقدام شد که در اردیبهشت ماه در حدود ۱۱ هزار تن آسفالت در سطح معابر منطقه پخش شد.

صباغ گفت :در این مدت بالغ بر ۴ هزار تن آسفالت ریزی مکانیزه در میدان تجریش و خیابان‌های مقدس اردبیلی، توتونچی، هفدهم تختی ، شهید حسن اکبری، ۳۵ متری افتخاری ، شهید نامی و حدود ۶ هزار و ۶۰۰ تن آسفالت نیز به صورت دستی و به منظور روکش و لکه گیری گسترده در معابر فرعی و اصلی محلات پخش شده است.
 

آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب