امروز: دوشنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۲ [2023/12/04]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
شرکت چوب صنعت دریس ، خلاقیت و نوآوری در تولید محصولات متنوع
کد خبر: 62019 تاریخ انتشار: دوشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۲:۱۲:۱۰ بعد از ظهر نسخه چاپی

دبیر انجمن صنفی تولیدكنندگان جوجه یكروزه خبرداد؛

هیجگونه مشکلی در ارتباط با تامین جوجه یک روزه مورد نیاز کشور طی ماه های آینده نداریم / واگذاری اختیارات تنظیم بازار و تولید به اتحادیه ها اقدامی بزرگ و شایسته تقدیر است

خبرایران : محمدرضا صدیق‌پور دبیر انجمن صنفی تولیدكنندگان جوجه یكروزه درخصوص واگذاری مسئولیت تنظیم بازار و برنامه‌ریزی تولید به تشکل‌ها گفت: واگذاری اختیارات تنظیم بازار و تولید به اتحادیه ها اقدامی بزرگ و شایسته تقدیر است.
هیجگونه مشکلی در ارتباط با تامین جوجه یک روزه مورد نیاز کشور طی ماه های آینده نداریم / واگذاری اختیارات تنظیم بازار و تولید به اتحادیه ها اقدامی بزرگ و شایسته تقدیر است

محمدرضا صدیق‌پور دبیر انجمن صنفی تولیدكنندگان جوجه یكروزه درخصوص واگذاری مسئولیت تنظیم بازار و برنامه‌ریزی تولید به تشکل‌ها اشاره کرد و اظهارداشت: واگذاری اختیارات تنظیم بازار و تولید به اتحادیه ها اقدامی بزرگ و شایسته تقدیر است. امیدواریم در بحث تخصصی کار ما که همان جوجه یک‌روزه هست، همکاری و ارتباط تنگاتنگی با تشکل‌ها در بحث تولید ایجاد شود.

وی با بیان این که همکاری با تشکل‌ها پیش نیاز تامین گوشت مرغ مورد نیاز کشور است، گفت: در نظر داریم، جوجه یک روزه را با قیمت مصوبی که طی  جلسات کارشناسی تعیین شده است در اختیار واحدهای تولید کننده مرغ گوشتی قرار دهیم.

دبیر انجمن صنفی تولید کنندگان جوجه یک‌روزه خاطرنشان کرد: قیمت واقعی جوجه یک روزه از 15 هزار و 900 تومان تا 16 هزار و 900 تومان براساس نژاد (سویه)، جنس و سن جوجه متفاوت است و این قیمت در جوجه جوان و کمی مسن در نوسان است که در اختیار اتحادیه مرکزی قرار می‌گیرد.
به گفته وی، متقاضیان در استان‌ها براساس جوجه‌های مورد نیاز به اتحادیه مرکزی درخواست می‌دهند و ما نیز در این خصوص همکاری لازم را خواهیم داشت تا با در اختیار قرار دادن جوجه با قیمت ثابتی که طی یکسال مد نظر است، در خدمت تولید کنندگان و امنیت غذایی جامعه باشیم.
صدیق‌پور درپایان سخنان خود گفت: هیجگونه مشکلی در ارتباط با تامین جوجه یک روزه مورد نیاز کشور طی ماه های آینده نداریم و با تمام توان در خدمت تولید کنندگان مرغ گوشتی هستیم.
 

Arrowwatch اولین ارائه کننده ساعت‌های هوشمند با گارانتی،پشتیبانی کلیه قطعات وخدمات کامل درایران
آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب