امروز: دوشنبه ۷ فروردین ۱۴۰۲ [2023/03/27]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
کد خبر: 61862 تاریخ انتشار: یکشنبه ۲۱ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۰:۳۲:۱۰ قبل از ظهر نسخه چاپی

با حمایت و مشارکت بانک صادرات ایران در آستانه سال نو / توزیع ١٠ هزار بسته معیشتی رضوی در میان محرومان تهران

خبرایران : بانک صادرات ایران به منظور حمایت از خانواده‌های نیازمند در آستانه سال نو و ماه مبارک رمضان، در تهیه و توزیع ١٠ هزار بسته معیشتی کانون خدمت رضوی استان تهران بین محرومان این استان مشارکت کرد.
با حمایت و مشارکت بانک صادرات ایران در آستانه سال نو / توزیع ١٠ هزار بسته معیشتی رضوی در میان محرومان تهران

به گزارش خبرایران از روابط‌عمومی بانک صادرات ایران، صفرعلی براتلو، مدیر کانون خدمت رضوی استان تهران در مراسم ویژه توزیع این بسته‌ها، با بیان اینکه هزینه‌های تهیه بسته‌های معیشتی سال گذشته توسط بانک صادرات ایران تامین شده است، از تداوم حمایت بانک صادرات ایران برای کمک به تامین بسته‌های معیشتی برای محرومان ونیازمندان قدردانی کرد.
وی با بیان اینکه تا پیش از پایان سال به صورت متمرکز در منطقه ١٨ تهران ١٠ هزار بسته معیشتی توزیع خواهد شد، افزود:  ارزش هر بسته معیشتی یک میلیون و ٢٥٠ هزار تومان است و برای تهیه آنها ١٢ میلیارد تومان از سوی خیرین هزینه شده است.
براتلو گفت: تعداد این بسته‌ها با احتساب توزیع غیرمتمرکز در سایر مناطق تهران به ١٥ هزار بسته معیشتی می‌رسد که تا قبل از سال تحویل و در آستانه ماه مبارک رمضان به دست محرومین خواهد رسید.

آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب