امروز: دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۴۰۳ [2024/06/17]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
کد خبر: 61812 تاریخ انتشار: سه شنبه ۹ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۳:۱۱:۱۰ بعد از ظهر نسخه چاپی

اجرای تونل نوری در خیابان ستارخان به مناسبت اعیاد شعبانیه

خبرایران : شهردار منطقه2 گفت: به منظور زیباسازی منظر شهری و ایجاد فضایی با نشاط، عمزمان با اعیاد شعبانیه تونل نوری در خیابان ستارخان طراحی و اجرا شد.
اجرای تونل نوری در خیابان ستارخان به مناسبت اعیاد شعبانیه
به گزارش خبرایران از روابط عمومی شهرداری منطقه2 ، مهدی صالحی  با اشاره به نقش و اهمیت نور پردازی در زیبایی و شاداب سازی  فضای شهری گفت: به منظور زیباسازی منظر شهری و ایجاد فضایی با نشاط، همزمان با اعیاد فرخنده شعبانیه  طرح  نورپردازی و اجرای تونل نوری در دستور کار قرار گرفت.
وی با اشاره به طراحی تونل نوری در خیابان ستارخان   گفت:  این تونل نوری  به طول 70 متر با نصب ۴۰۰۰ متر طول ریسه سوزنی در خیابان ستارخان به عنوان یکی از محورهای اصلی منطقه اجرا شد.
صالحی با اشاره به نورپردازی شهری گفت: نورپردازی یکی از اهداف عمده در طراحی فضاهای شهری است و همزمان با اجرای طرح بهاران خدمت و اعیاد شعبانیه  تلاش می شود تا بتوانیم با اجرای طرح‌های متنوع نورپردازی  فضای شهر را شاداب‌تر کنیم.  
شهردار منطقه 2 در ادامه به جانمایی المان گل نرگس در بلوار سعادت آباد اشاره کرد و گفت:این المان به شکل گلدان با گل های نرگس به ارتفاع 7 متر با دو نمای روز وشب طراحی شده است
آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب