امروز: شنبه ۲۳ تیر ۱۴۰۳ [2024/07/13]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
کد خبر: 61773 تاریخ انتشار: شنبه ۲۹ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰:۳:۱۰ قبل از ظهر نسخه چاپی

موسی احمدزاده در گفتگو با خبر ایران اعلام کرد؛

محصولات استاویتا استور رشد فروش بسیارخوبی درایران داشته است/ متاسفانه هنوز نتوانسته‌ایم درعرصه بین‌الملل تولیدات عطری خود را جهانی کنیم

خبرایران : مدیرعامل برند استاویتا استورگفت: حدوداً 3 سال است که شروع به فروش محصول استاویتا استورکرده‌ایم که رشد فروش بسیار خوبی طی این مدت داشته، ولی درچندماهه اخیر بدلیل اختلالات اینترنتی کاهش فروش داشته‌ایم .
محصولات استاویتا استور رشد فروش بسیارخوبی درایران داشته است/ متاسفانه هنوز نتوانسته‌ایم درعرصه بین‌الملل تولیدات عطری خود را جهانی کنیم

موسی احمدزاده مدیرعامل برند استاویتااستور درگفتگو با خبرنگارخبرایران اظهارداشت : شرکت استاویتا در سال 2008 اقدام به تاسیس برند private خود کرد و ازآنجا که هر کشوربا میراث‌های ملی خود همچون زعفران درکشورمان شناخته می‌شود، میراث کشورفرانسه نیزعطروادکلن می‌باشد.

احمدزاده با اشاره به اینکه ما هنوز به صادارت فله ای عادت کرده ایم، تصریح کرد: متاسفانه ما هنوز نتوانسته‌ایم درعرصه بین‌الملل تولیدات عطری خود را جهانی کنیم. این در حالی است که هنوز محصولات خودمان را فله ای صادر می کنیم.

وی عنوان داشت: ما واردات برند استاویتا استوررا ازهنگام شروع تولید در کشور فرانسه به کشورمان و همینطورکشورهای عربی ،استرالیا و همینطور کشورهای اروپایی انجام داده‌ایم.

مدیرعامل برند استاویتا استورافزود: با توجه به تحقیقات میدانی به این نتیجه رسیدیم که نگرش نسل جدید آنلاین بوده و در بستر دیجیتال می‌توانیم فروشگاهی بنام استاویتا استور را راه‌اندازی کرده ایم که غیر از برندهای خودمان، برندهای معتبر دیگری را نیز عرضه می‌کنیم.

وی ادامه داد: حدوداً 3 سال است که شروع به فروش این محصول کرده‌ایم که رشد فروش بسیار خوبی طی این مدت داشته، ولی درچندماهه اخیر بدلیل اختلالات اینترنتی کاهش فروش داشته‌ایم ولی امید داریم در آینده نزدیک با بسترسازی فروش دیجیتالی و همینطور با بررسی رفتار و ذائقه مصرف کننده به سوددهی عالی برسیم.

احمدزاده ابرازداشت : مزیت رقابتی ما ارسال 2 ساعته محصول به مصرف‌کننده است که با حداقل قیمت عرضه می‌گردد؛ چرا که حذف واسطه کرده‌ایم و حتی درمناسبت‌های مختلف نیز تخفیف ویژه برای مشتریان درنظر گرفته شده است.

وی درپایان سخنان خود گفت: با توجه به نوسانات نرخ ارز و افزایش قیمت ها ، ما تلاش کرده ایم که رضایت مشتریان را جلب نماییم.


 

هفت روز هفته ، 24 ساعت شبانه‌روز پاسخگوی شما هستیم. آدرس ایمیل : info[at]stavitastore.net

آدرس : تهران، خیابان مطهری، خیابان لارستان، کوچه حسینی راد، پلاک 9 واحد 2

شماره های تماس :

02188930845

02188943912

سایت : 

stavitastore.net

 

مطالب پربیننده
آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب