امروز: شنبه ۲۰ خرداد ۱۴۰۲ [2023/06/10]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
کد خبر: 61749 تاریخ انتشار: پنج شنبه ۲۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۹:۴۱:۱۰ قبل از ظهر نسخه چاپی

شهریار صفاری درگفتگو با خبرایران اعلام کرد؛

صندوق بیمه کشاورزان سبب آسودگی خاطرتولید کننده و تمرکز بیشتربر بهره‌وری می شود

خبرایران: بهره‌بردار و کشاورز استان تهران گفت : آسودگی خاطر ایجاد شده توسط صندوق بیمه کشاورزان سبب می‌شود تا بهره‌بردار تمرکز بیشتری بر بهره‌وری داشته باشد و در نهایت تداوم تولید خود را حفظ کند.
صندوق بیمه کشاورزان سبب آسودگی خاطرتولید کننده و تمرکز بیشتربر بهره‌وری می شود

شهریار صفاری بهره‌بردار و کشاورز استان تهران درگفتگو با خبرایران اظهارداشت: بنده در زمینه باغ، زراعت و کشاورزی و تولید شیر و گوشت فعالیت می‌کنم.
صفاری افزود: بیمه صندوق بانک کشاورزی همواره نگاه حمایتی به تمام لایه‌های این بخش داشته و در تعامل با این ارگان روز به روز رشد و پیشرفت بیشتری داشته‌ایم.
وی ادامه داد : اگر این تعامل دوطرفه باشد و هم از طرف بهره‌برداران، بخش کشاورزی و بیمه صورت گیرد تا امنیت بخش غذایی کشور به شکل پایدار صورت گیرد.
صفاری درپایان سخنان خود گفت : آسودگی خاطر ایجاد شده توسط صندوق بیمه کشاورزان سبب می‌شود تا بهره‌بردار تمرکز بیشتری بر بهره‌وری داشته باشد و در نهایت تداوم تولید خود را حفظ کند و بصورت غیر مستقیم بر قیمت تمام شده و عرضه محصولات غذایی و کشاورزی تاثیرگزار باشد

Arrowwatch اولین ارائه کننده ساعت‌های هوشمند با گارانتی،پشتیبانی کلیه قطعات وخدمات کامل درایران
مطالب پربیننده
آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب