امروز: دوشنبه ۷ فروردین ۱۴۰۲ [2023/03/27]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
کد خبر: 61681 تاریخ انتشار: شنبه ۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۳:۵۲:۱۰ بعد از ظهر نسخه چاپی

عملکرد فروش ده ماهه سال فراتر از برنامه سال 1401

حق‌ بیمه تولیدی بیمه کوثر از مرز 70 هزار میلیارد ریال عبور کرد

فروش شرکت بیمه کوثر (بدون احتساب قبولی اتکایی) تا ابتدای بهمن سال 1401 با حدود 56 درصد رشد نسبت به مدت مشابه سال گذشته به 70 هزار و 720 میلیارد ریال رسید.
حق‌ بیمه تولیدی بیمه کوثر از مرز 70 هزار میلیارد ریال عبور کرد

به گزارش خبرایران از روابط‌ عمومی و اعلام معاون برنامه ریزی و نوآوری بیمه کوثر، در این مدت شرکت ترکیب فروش 86.1 درصدی رشته‌ های غیرزندگی و 13.9 درصدی رشته ‌زندگی را عملیاتی کرده است.

مسعود طاهری وسیه سری گفت: در طی این دوره رشته‌ های مهندسی، هواپیما، درمان و باربری نسبت ‌به مدت مشابه سال گذشته بیشترین درصد رشد فروش را میان رشته‌ های بیمه ای داشته‌ اند و همچنین در زمینه فروش رشته عمر و پس انداز نسبت به مدت زمان مشابه، رشد 23 درصدی را تجربه کرده ایم.

وی با بیان اینکه شرکت بیمه کوثر با ثبت نسبت خسارت 53 درصد در این مدت، مبلغ 37 هزار و 372 میلیارد ریال خسارت به بیمه گذاران پرداخت کرده است، خاطر نشان کرد: در این بخش، سهم رشته‌ های غیرزندگی 86.8 درصد و بیمه‌ های زندگی 13.2 درصد از کل خسارت های پرداختی بوده است.

معاون برنامه ریزی و نوآوری شرکت گفت: با همت و تلاش معاونان، مدیران و کارکنان در ستاد و سرپرستی‌ ها و نیز نمایندگان حقیقی و حقوقی این عملکرد تحقق یافته است.

آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب