امروز: دوشنبه ۳ مهر ۱۴۰۲ [2023/09/25]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
شرکت چوب صنعت دریس ، خلاقیت و نوآوری در تولید محصولات متنوع
کد خبر: 61676 تاریخ انتشار: چهارشنبه ۵ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۹:۳۸:۱۰ قبل از ظهر نسخه چاپی

عباس ترابی درگفتگو با خبرایران اعلام کرد؛

ایران یاسا یکی ازبزرگترین شرکت‌های تولیدکننده لاستیک موتورسیکلت و دوچرخه در ایران است/ یاسا 50 درصد بازارگروه محصولات تایروتیوب موتورسیکلت ، 65 درصد گروه محصولات تایر و 39 درصد محصولات تیوب را دراختیار دارد

خبرایران : مدیرعامل شرکت ایران یاسا گفت: شرکت ایران یاسا یکی از بزرگترین شرکت‌های تولیدکننده لاستیک موتورسیکلت و دوچرخه در ایران است که در حال حاضر بالغ بر 240 گونه محصول را تولید می‌کند.
ایران یاسا یکی ازبزرگترین شرکت‌های تولیدکننده لاستیک موتورسیکلت و دوچرخه در ایران است/ یاسا 50 درصد بازارگروه محصولات تایروتیوب موتورسیکلت ، 65 درصد گروه محصولات تایر و 39 درصد محصولات تیوب را دراختیار دارد

عباس ترابی مدیرعامل شرکت ایران یاسا درگفتگو با خبرنگار خبرایران اظهارداشت:  شرکت ایران یاسا یکی از بزرگترین شرکت‌های تولیدکننده لاستیک موتورسیکلت و دوچرخه در ایران است که در حال حاضر بالغ بر ۲۴۰ گونه محصول را تولید می‌کند.

وی افزود: بیشترین محصول تولیدی ما تیوبلس می‌باشد که براساس نیاز بازار طراحی و تولید شده و بزودی طرح پروژه افزایش ظرفیت ما کلید خواهد خورد.تا بتوانم بخشی از محصولات خود را به صادرات اختصاص دهیم. امادر حال حاضرعلاوه بر بازار داخل کشور، محصولات شرکت به سایر کشورها از جمله پاکستان، افغانستان، عراق، یمن، نیجریه، ترکیه و ترکمنستان صادر می گردد.

ترابی درخصوص نوسانات نرخ ارزابرازداشت: مواد اولیه ما به دو دسته تقسیم می‌شود: یک دسته وارداتی است که متاثر از نرخ ارز و دچار افزایش قیمت شده، ولی دسته دیگر که از داخل تهیه می‌گردد، افزایش قیمتی نداشته است.

وی ادامه داد: ایران یاسا با اتکا به کـیفیت بالای محصولات تولیدی خود، دوره ضـمانت 3 و 2 سـاله را به ترتیب جهت محصولات تایر و تیوب برای مصرف کنندگان به ارمغان آورده است، که خدمات ارائه شده در دوره ضـمانت از طریق سـیستم خـدمات پس از فـروش ایران یاسـا در سراسر کشور قابل دسترس می باشد. با توجه به این نکته بیشترین محصولی که ما صادر می‌کنیم، تیوپ موتوری است.

ترابی خاطرنشان کرد: همچنین، پیش ازحضور در سومین نمایشگاه تخصصی بین المللی موتور سیکلت ، دوچرخه، ماشین برقی با انجمن موتورسازان و دوچرخه‌سازان مذاکراتی داشته‌ایم و تخفیف ویژه‌ای برای خریداران در نظر گرفته‌ایم.

وی درپایان سخنان خود گفت : سهم بازار گروه محصولات تایر و تیوب موتورسیکلت شرکت ایران یاسا 50 درصد ، سهم بازار گروه محصولات تایر 65 درصد و برای محصولات تیوب را 39 درصد می باشد. با وجود جنس‌های قاچاق در بازار، ولی به دلیل ممنوعیت ورود لاستیک‌های موتورسیکلت، خوشبختانه مشکل زیادی در این خصوص نداریم.

 

تماس با ایران یاسا :

 •  
  آدرس : تهران، کیلومتر 12 جاده قدیم کرج (بزگراه فتح) ، کیلومتر 2 جاده شهریار، شرکت ایران یاسا تایر و رابر
 •  
  شماره تماس :5139-021
 •  
  شماره تماس :30-65607028-021
 •  
  فکس: 65606835-021
 •  
  ایمیل: info@iranyasa.ir
 •  
  کد پستی:3359761348
 •  
  صندوق پستی:1753-13185

 

 

محصولات :

 

تایر :

 

 

                              

 

Arrowwatch اولین ارائه کننده ساعت‌های هوشمند با گارانتی،پشتیبانی کلیه قطعات وخدمات کامل درایران
آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب