امروز: سه شنبه ۱۱ بهمن ۱۴۰۱ [2023/01/31]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
Arrowwatch اولین ارائه کننده ساعت‌های هوشمند با گارانتی،پشتیبانی کلیه قطعات وخدمات کامل درایران
کد خبر: 61673 تاریخ انتشار: دوشنبه ۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۲۲:۱۰ قبل از ظهر نسخه چاپی

سید علی حاجی سید جوادی در گفتگو با خبرایران اعلام کرد؛

پرشیا سرامیک آریا با هدف تولید محصولات چینی بهداشتی مطابق استاندارد های روز جهانی فعالیت تولیدی خود را آغاز نمود/ پرشیا سرامیک آریا به دلیل کیفیت و استاندارد بالا محصولات ما به اتحادیه اروپا و حوزه خلیج‌فارس صادر می‌گردد

خبرایران : رئیس هیئت مدیره شرکت پرشیا سرامیک آریا با اشاره به اینکه نمایندگی فعال در سراسر کشور داریم ، گفت : محصولات ما شامل؛ سرویس فرنگی یک‌تکه و دو تکه، سنگ‌های زمینی و کاسه‌های روشوئی و وال‌هنگ (سرویس فرنگی دیواری) می‌باشد وبه دلیل کیفیت و استاندارد بالا محصولات ما به اتحادیه اروپا و حوزه خلیج‌فارس صادر می‌گردد.
پرشیا سرامیک آریا با هدف تولید محصولات چینی بهداشتی مطابق استاندارد های روز جهانی فعالیت تولیدی خود را آغاز نمود/ پرشیا سرامیک آریا به دلیل کیفیت و استاندارد بالا محصولات ما  به اتحادیه اروپا و حوزه خلیج‌فارس صادر می‌گردد

 سیدعلی حاجی سید جوادی رئیس هیئت مدیره شرکت پرشیا سرامیک آریا مشهد درگفتگو با خبرنگارخبرایران اظهارداشت : شرکت پرشیا سرامیک آریا از سال 1369 فعالیت خود را با نام آریا سرام آغاز و در این پروسه در سال 1393 پس از تغییر مالکیت به پرشیا سرامیک آریا با هدف تولید محصولات چینی بهداشتی مطابق استاندارد های روز جهانی فعالیت تولیدی خود را آغاز نمود. 

وی تصریح کرد : ازسال 1395 پس ازبررسی های فنی و تکنولوژی های دقیق و بهره مندی از مهندسین مجرب این صنعت از کشور های ایتالیا،‌ترکیه،‌چینی و اسپانیایی طرح توسعه و نوسازی ماشین آلات و خطوط تولید، تهیه و آغاز گردید و در سال 1396 فاز اول تولید به بهره برداری رسید.
حاجی سید جوادی عنوان داشت : فاز دوم طرح توسعه شرکت پرشیا سرامیک آریا نیز در همین راستا با افزایش ظرفیت سالن های تولید و اضافه شدن تجهیزات و ماشین آلات روز دنیا در سال 1399 به بهره برداری رسید.

وی ادامه داد: در حال حاضراین شرکت با ظرفیت تولیدی 6400 تن در سال توانایی تولید أنواع محصولات چینی بهداشتی اعم از چینی پرسلانی(Vitrus China) و شاموتی (FFC) را دارد.

مدیرعامل شرکت پرشیا سرامیک آریابا اشاره به اینکه نمایندگی فعال در سراسر کشور داریم ، ابرازداشت : محصولات ما شامل؛ سرویس فرنگی یک‌تکه و دو تکه، سنگ‌های زمینی و کاسه‌های روشوئی و وال‌هنگ (سرویس فرنگی دیواری) می‌باشد وبه دلیل کیفیت و استاندارد بالا محصولات ما  به اتحادیه اروپا و حوزه خلیج‌فارس صادر می‌گردد.

وی با اشاره به اینکه بیش از 63 هزار تن محصول در سال تولید می‌کنیم ، تاکید کرد: به کشورهای دیگری نظیر،عراق، سوریه، ارمنستان، گرجستان، قرقیزستان، قزاقستان، ازبکستان و روسیه نیز صادر می‌شود.

حاجی سید جوادی درپایان سخنان خود در خصوص نوسانات نرخ ارز گفت : ما در همه حال سعی می‌کنیم تا رفاه حال مشتریان رعایت شود و از ابتدای سال تاکنون، تنها یکبار افزایش قیمت داشته‌ایم.

 

 

آدرس دفتر مرکزی:

تهــــران - خیابـان شـــیخ بهائی جنوبی - بلـــوار آزادگان - خیابــــان 22 شــــرقی - پــــلاک 2

شماره تلفن:

021-88000094

سایت persiaceramic.com

ایمیل:

info@persiaceramic.com

 

آدرس کارخانه :

مشـــهد - کیلومتر 18 جاده مشـــهد - ســــرخس

شماره تلفن:

051-33533171

ایمیل:

info@persiaceramic.com

 


 

محصولات :

 

آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب