امروز: سه شنبه ۱۱ بهمن ۱۴۰۱ [2023/01/31]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
Arrowwatch اولین ارائه کننده ساعت‌های هوشمند با گارانتی،پشتیبانی کلیه قطعات وخدمات کامل درایران
کد خبر: 61669 تاریخ انتشار: شنبه ۱ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۹:۳۰:۱۰ بعد از ظهر نسخه چاپی

حضور وزیر و مدیران وزارت جهاد کشاورزی با لباس سپاه در جلسه شورای معاونین

خبرایران : وزیر جهاد کشاورزی تصریح کرد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به عنوان شجره طیبه، همواره نقش مهمی در سازندگی کشور، صلح و آرامش منطقه داشته است.
حضور وزیر و مدیران وزارت جهاد کشاورزی با لباس سپاه در جلسه شورای معاونین
به گزارش خبرایران, سید جواد ساداتی نژاد وزیر جهاد کشاورزی، ظهر امروز در جلسه شورای معاونین وزارت جهاد کشاورزی ضمن اعلام انزجار از اقدام پارلمان اتحادیه اروپا علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به عنوان شجره طیبه، همواره نقش مهمی در سازندگی کشور و صلح و آرامش منطقه داشته است. 
وی ادامه داد: اگر ایستادگی و از خود گذشتگی های سپاه نبود، اروپا باید همکنون در صف آرایی با داعش قرار می گرفت. لذا همگان باید قدردان این نهاد مردمی و انقلابی که امام خمینی (ره) پایه گذار آن بوده است، باشیم.
وزیر جهاد کشاورزی در ادامه با اشاره به اهمیت دانش بنیان سازی بخش کشاورزی گفت: در سال ۱۴۰۱ به واسطه فرمایشات مقام معظم رهبری دانش بنیان سازی بخش کشاورزی با جدیت پیگیری شده و درحال حاضر تعداد شرکت های دانش بنیان و فناور بخش کشاورزی نسبت به سال گذشته رشد ۷۱ درصدی داشته است.
ساداتی نژاد در ادامه با اشاره به تنظیم بازار محصولات کشاورزی در ماه های منتهی به پایان سال گفت: خوشبختانه با برنامه ریزی ها و اقدامات صورت گرفته هیچگونه کمبودی در تامین کالاهای اساسی مورد نیاز مردم وجود ندارد. 
وی در ادامه افزود: در همین راستا بازار محصولات کشاورزی اعم از محصولات پروتئینی، لبنی، حبوبات، غلات، سبزی و صیفی جات و میوه به صورت روزانه درحال رصد و کنترل است.
وزیر جهاد کشاورزی در پایان تصریح کرد: کشاورزی ایران دارای ظرفیت های بی نظیر است به همین دلیل نیازمند تحول و جهش اساسی در این بخش هستیم. اجرای الگوی کشت محصولات کشاورزی، کشاورزی قراردادی، صدور سند برای اراضی کشاورزی، توسعه دیپلماسی غذایی و افزایش سرمایه گذاری در بخش کشاورزی و دانش بنیان سازی، زمینه های تحول و رشد این بخش را فراهم می کند.
مطالب پربیننده
آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب