امروز: سه شنبه ۱۱ بهمن ۱۴۰۱ [2023/01/31]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
Arrowwatch اولین ارائه کننده ساعت‌های هوشمند با گارانتی،پشتیبانی کلیه قطعات وخدمات کامل درایران
کد خبر: 61667 تاریخ انتشار: شنبه ۱ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۵:۱۰ بعد از ظهر نسخه چاپی

حسین صادقیان درگفتگو با خبرایران اعلام کرد؛

چینی بهداشتی یاقوت (برند آداسا) طراح و تولید کننده انواع چینی بهداشتی باکیفیت و لعاب رنگی قابل رقابت با محصولات خارجی می باشد / برند آداسا در سراسرایران نمایندگی فعال دارد

خبرایران : مدیر فروش چینی بهداشتی یاقوت (برند آداساADASA) گفت : شرکت چینی بهداشتی یاقوت یکی ازبزرگ‌ترین کارخانۀ های تولید چینی بهداشتی کشوراست و نقش مهمی در صنعت چینی بهداشتی درایران ایفا کرده و محصول را با بهترین کیفیت و قابل رقابت با محصولات خارجی تولید می کند.
چینی بهداشتی یاقوت (برند آداسا) طراح و تولید کننده انواع چینی بهداشتی باکیفیت و لعاب رنگی قابل رقابت با محصولات خارجی می باشد / برند آداسا در سراسرایران نمایندگی فعال دارد

حسین صادقیان مدیر فروش چینی بهداشتی یاقوت (برند آداسا) درگفتگو با خبرنگارخبرایران اظهارداشت: صنعت کاشی و سرامیک حدودا 20  سال است که به اوج خود رسیده و شرکت ما نیز از ابتدا ساخت توالت فرنگی را برعهده داشت و پس از 2  سال به تولید انبوه در زمینه توالت فرنگی با لعاب رنگی رسیده است.

وی تصریح کرد : چینی بهداشتی یاقوت با طراحی و تولید انواع چینی بهداشتی باکیفیت به نیازهای داخلی پاسخ داده و بخشی از محصولاتش را به بازار کشورهای مختلف عرضه می کند. محصولاتی که خروج به کف و دیوار و در 5  مدل و در رنگ‌های سفید، طوسی، نسکافه‌ای، مشکی و آبی کاربنی تولید می‌گردند.

صادقیان با اشاره به اینکه برند آداسا در سراسر کشور نمایندگی فعال دارد ابرازداشت: کارخانه چینی بهداشتی یاقوت با مساحت 13 هزار مترمربع، در شهرک صنعتی بافق، یکی از کارخانه‌‎های مدرن‌ و مجهز تولید چینی بهداشتی ایران است که با تولید بیش از 12 هزار قطعه چینی بهداشتی در ماه، یکی ازبزرگ‌ترین کارخانۀ های تولید چینی بهداشتی کشور است و نقش مهمی در صنعت چینی بهداشتی در ایران ایفا کرده و محصول را با بهترین کیفیت و قابل رقابت با محصولات خارجی تولید کنیم.

وی افزود: با توجه به نوسانات شدید نرخ ارز، ولی به جهت رفاه حال مشتریان هیچ‌گونه افزایش قیمتی نداشته‌ایم و متاسفانه در راستای حمایت از تولید ملی، هیچ ارگانی از ما حمایت نکرده است و با محدودیت‌های فراوانی در این صنعت روبرو هستیم.

مدیر فروش چینی بهداشتی یاقوت درپایان سخنان خود با اشاره به اینکه این کارخانه محصولات چینی بهداشتی نظیر توالت فرنگی، روشویی کابینتی و ... تولید می‌کند، گفت : محصولات این کارخانه توالت فرنگی است که به تهران، اصفهان، یزد، هرمزگان، خراسان و قم ارسال و با این کار و هدف ارزشمند توانسته کارآفرینی خوبی انجام دهد.

 
آدرس  : یزد ، کیلومتر ۸۰ جاده یزد_ بافق شهرک صنعتی بافق

 

تلفن : 09132526328 

 

 

آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب