امروز: دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۴۰۳ [2024/06/17]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
کد خبر: 61655 تاریخ انتشار: شنبه ۲۴ دی ۱۴۰۱ ساعت ۳:۵۹:۱۰ بعد از ظهر نسخه چاپی

معابر منطقه2 از برف و یخ پاکسازی شد

خبرایران : شهردار منطقه2 با اعلام آماده باش نیروهای خدمات شهری همزمان با بارش برف و برودت هوا گفت: با اقدامات مستمر شبانه روزی نیروهای خدمات شهری ،بحران یخ زدگی معابر شهری مدیریت شد.
معابر منطقه2 از برف و یخ پاکسازی شد

به گزارش خبرایران به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه2، مهدی صالحی با اشاره به اینکه تمامی معابر نواحی شمالی منطقه  که درپی ریزش برف و برودت هوا دچار یخبندان شده بود، پاکسازی شد،فزود: بیش از 150 نفر از ماموران شهرداری دو روز به صورت شبانه روز در معابر مستقر واقدام به نمک پاشی  و همچنین  زدودن معابر از برف و یخبندان کردند. 
وی به استقرار 25 دستگاه خودرو پیکاپ و خاور برای انجام عملیات شن پاشی  اشاره کرد و گفت: به منظور تسهیل در تردد شهروندان، پاکسازی و یخ زدایی تمامی پل های عابر پیاده نیز انجام شد.
    صالحی  گفت: با اقدامات انجام شده خوشبختانه بحران یخبندان در معابر منطقه مدیریت ، هم اینک مشکلی
برای تردد شهروندان سواره و پیاده  در معابر وجود ندارد.       
شهردار منطقه2 در پایان به  شارز مخازن شن و نمک در معابر شهری و بزرگراهی جهت استفاده شهروندان در زمان بارندگی اشاره کرد. و گفت: با توجه به پیش بین هواشناسی مبنی بر ورود سامانه بارشی ،ستاد برف روبی منطقه درآماده باش کامل هستند و تمهیدات لازم برای خدمت رسانی به شهروندان پیش بینی شده است.

آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب