امروز: سه شنبه ۱۱ بهمن ۱۴۰۱ [2023/01/31]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
Arrowwatch اولین ارائه کننده ساعت‌های هوشمند با گارانتی،پشتیبانی کلیه قطعات وخدمات کامل درایران
کد خبر: 61655 تاریخ انتشار: شنبه ۲۴ دی ۱۴۰۱ ساعت ۳:۵۹:۱۰ بعد از ظهر نسخه چاپی

معابر منطقه2 از برف و یخ پاکسازی شد

خبرایران : شهردار منطقه2 با اعلام آماده باش نیروهای خدمات شهری همزمان با بارش برف و برودت هوا گفت: با اقدامات مستمر شبانه روزی نیروهای خدمات شهری ،بحران یخ زدگی معابر شهری مدیریت شد.
معابر منطقه2 از برف و یخ پاکسازی شد

به گزارش خبرایران به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه2، مهدی صالحی با اشاره به اینکه تمامی معابر نواحی شمالی منطقه  که درپی ریزش برف و برودت هوا دچار یخبندان شده بود، پاکسازی شد،فزود: بیش از 150 نفر از ماموران شهرداری دو روز به صورت شبانه روز در معابر مستقر واقدام به نمک پاشی  و همچنین  زدودن معابر از برف و یخبندان کردند. 
وی به استقرار 25 دستگاه خودرو پیکاپ و خاور برای انجام عملیات شن پاشی  اشاره کرد و گفت: به منظور تسهیل در تردد شهروندان، پاکسازی و یخ زدایی تمامی پل های عابر پیاده نیز انجام شد.
    صالحی  گفت: با اقدامات انجام شده خوشبختانه بحران یخبندان در معابر منطقه مدیریت ، هم اینک مشکلی
برای تردد شهروندان سواره و پیاده  در معابر وجود ندارد.       
شهردار منطقه2 در پایان به  شارز مخازن شن و نمک در معابر شهری و بزرگراهی جهت استفاده شهروندان در زمان بارندگی اشاره کرد. و گفت: با توجه به پیش بین هواشناسی مبنی بر ورود سامانه بارشی ،ستاد برف روبی منطقه درآماده باش کامل هستند و تمهیدات لازم برای خدمت رسانی به شهروندان پیش بینی شده است.

آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب