امروز: سه شنبه ۱۱ بهمن ۱۴۰۱ [2023/01/31]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
Arrowwatch اولین ارائه کننده ساعت‌های هوشمند با گارانتی،پشتیبانی کلیه قطعات وخدمات کامل درایران
کد خبر: 61647 تاریخ انتشار: دوشنبه ۱۹ دی ۱۴۰۱ ساعت ۴:۵۲:۱۰ بعد از ظهر نسخه چاپی

آرش ارشادی درگفتگو با خبرایران اعلام کرد؛

زرگرین تولید کننده کودهای NPK ارگانیک، کود فسفید پتاسیم، کودهای فرودست، کودهای مایع آلی گوگردی، کودهای بذرمال است/ نیازی به واردات کودهای آمینواسید و کودهای آلی نداریم

خبرایران : مدیرعامل شرکت زرگرین گفت : خوشبختانه ما نیازی به واردات کودهای آمینواسید و کودهای آلی نداریم و از این جهت خودکفا شده‌ایم و قادر به تامین بازار داخل هستیم
زرگرین تولید کننده کودهای NPK ارگانیک، کود فسفید پتاسیم، کودهای فرودست، کودهای مایع آلی گوگردی، کودهای بذرمال است/ نیازی به واردات کودهای آمینواسید و کودهای آلی نداریم

آرش ارشادی مدیرعامل شرکت زرگرین درگفتگو با خبرنگارخبرایران اظهارداشت: دکترای صنایع غذایی و مدیر زرگرین یکی از برندهای گروه صنعتی زر هستم.

وی تصریح کرد : گروه صنعتی زر به عنوان یک گروه غلات محور که بصورت مداوم و پیوسته با صنعت کشاورزی سر و کار دارد، دغدغه این صنعت را به خوبی می‌شناسد و تحقیقات مفیدی در این زمینه انجام داده است که امروزه با تولید محصولات کود مایع آلی به ارگانیک زرگرین، سعی در رفع این دغدغه‌ها داشته است.

ارشادی ابرازداشت : محصولات ما در پالایشگاه غلات زر فرآوری می‌شود که آن را از دانه غلات و سلول‌های بنیادی تولید می‌کنیم و خوشبختانه پاسخگوی نیاز کشاورزان می‌باشد.

وی افزود: از جمله محصولات تولیدی ما می‌توان به: کودهای NPK ارگانیک، کود فسفید پتاسیم، کودهای فرودست، کودهای مایع آلی گوگردی، کودهای بذرمال و ... اشاره کرد.

ارشادی ادامه داد: امروزه ما در صنعت کشاورزی پاسخ بسیار مثبتی از تلاش‌هایمان گرفته‌ایم و محصولاتمان به سراسر کشور ارسال و توسط متخصصین توصیه شده و جایگاهی ویژه در بازار صنعت کشاورزی پیدا کرده‌ایم.

وی درپایان سخنان خود گفت : خوشبختانه ما نیازی به واردات کودهای آمینواسید و کودهای آلی نداریم و از این جهت خودکفا شده‌ایم و قادر به تامین بازار داخل هستیم که این مسئله علاوه بر جلوگیری از خروج ارز از کشور ، سبب ارزآوری و اشتغال پایدار و امنیت غذایی گشته است.
 

آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب