امروز: سه شنبه ۱۱ بهمن ۱۴۰۱ [2023/01/31]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
Arrowwatch اولین ارائه کننده ساعت‌های هوشمند با گارانتی،پشتیبانی کلیه قطعات وخدمات کامل درایران
کد خبر: 61646 تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۱ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱:۵۲:۱۰ قبل از ظهر نسخه چاپی

رسول ملکاری درگفتگو با خبرایران اعلام کرد؛

نهالستان جهان گردو بزرگترین و تخصصی ترین تولید کننده نهال گردوی پیوندی است / با وجود افزایش نرخ دلار، محصولات نهالستان جهان گردو به هیچ وجه افزایش قیمت نداشته‌اند/ انتظار حمایت از سازمان جهاد کشاورزی را داریم

خبرایران : مدیر شرکت نهالستان جهان گردو با اشاره به اینکه نهالستان جهان گردو بزرگترین و تخصصی ترین تولید کننده نهال گردوی پیوندی است ، گفت : محصولات ما از یک سالگی شروع به باردهی اندک می‌کنند، از سال چهارم به بعد باردهی‌های اساسی و از سال ششم باردهی اقتصادی دارند.
نهالستان جهان گردو بزرگترین و تخصصی ترین تولید کننده نهال گردوی پیوندی است / با وجود افزایش نرخ دلار، محصولات نهالستان جهان گردو به هیچ وجه افزایش قیمت نداشته‌اند/ انتظار حمایت از سازمان جهاد کشاورزی را داریم

رسول ملکاری مدیر شرکت نهالستان جهان گردو درگفتگو با خبرنگارخبرایران اظهارداشت:  ما فعالیت خود را از سال 1394 در استان آذربایجان غربی آغاز کردیم و بر روی ارقام اصلاح شده و خارجی و پربار و مقاوم به شرایط آب و هوایی و آفت مطالعه و کار می‌کنیم و خوشبختانه پاسخ مثبتی گرفته‌ایم.

وی با اشاره به اینکه ارسال نهال به سراسر کشور داریم ، عنوان داشت : محصولات ما شامل: گردو، انگور سیاه و سماق می‌باشد.

ملکاری  تصریح کرد : نهالستان جهان گردو دارای مجوز رسمی از موسسه تحقیقات ثبت و گواهی بذر و نهال و زیر نظر سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی است و تولید ارقام تجاری گردو رقم های چندلر، فرنور، پدرو ، فرانکت، روند، هاوراد و ژنوتیگهای برتر را انجام می دهد.

مدیرشرکت نهالستان جهان گردو درخصوص ارسال نهال به شهرهای سردسیر گفت: بطور مثال در برخی شهرستان‌ها بخاطر سرمای بهاره رقم‌های دیر گل و مقاوم به سرما ارسال می‌کنیم.همچنین، در مناطق گرمسیری نیز ارقامی از ژنوتیپ‌های داخلی اصلاح تهیه کرده‌ایم و از زمان کاشت تا برداشت مشاوره می‌دهیم.

وی با اشاره به اینکه نهالستان جهان گردو بزرگترین و تخصصی ترین تولید کننده نهال گردوی پیوندی است ،  ابرازداشت : محصولات ما از یک سالگی شروع به باردهی اندک می‌کنند، از سال چهارم به بعد باردهی‌های اساسی و از سال ششم باردهی اقتصادی دارند.

مدیر شرکت نهالستان جهان گردو ادامه داد: میزان برداشت گردوهای اصلاح نشده بین 1000 تا 1500 کیلو بوده، ولی این ارقام اصلاح شده در سالهای هفتم به بعد بین ۳ تا ۶ تن می‌باشد.

وی خاطرنشان کرد : ما 10 درصد تخفیف نمایشگاهی برای علاقمندان این حوزه در نظر گرفته‌ایم و صادرات به کردستان عراق نیز داریم.

ملکاری تاکید کرد : با وجود افزایش نرخ دلار، ولی به هیچ وجه افزایش قیمت نداشته‌ایم و با وجود افزایش قیمت نهال‌ها، از حاشیه سود خود کم کرده‌ایم و برای رفاه حال مشتریان هیچ‌گونه افزایش قیمتی نداشته‌ایم.
وی درپایان سخنان خود گفت: ما انتظار حمایت از سازمان جهاد کشاورزی را داریم که متاسفانه از آن بی‌‌بهره بوده‌ایم.

 

اینستاگرام :  nahalestan_jahangerdue

آدرس: آذربایجان غربی شهرستان سردشت نرسیده به نلاس گلخانه نهالستان جهان گردو
تلفن :
 04444320166
09182990082
09144403950
 

 

نهالستان جهان گردو در سردشت » ایران آگهی یاب

 

نهالستان جهان گردو در سردشت » ایران آگهی یاب

 

آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب