امروز: سه شنبه ۱۱ بهمن ۱۴۰۱ [2023/01/31]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
Arrowwatch اولین ارائه کننده ساعت‌های هوشمند با گارانتی،پشتیبانی کلیه قطعات وخدمات کامل درایران
کد خبر: 61631 تاریخ انتشار: سه شنبه ۱۳ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۵۳:۱۰ بعد از ظهر نسخه چاپی

حمید نمازی درگفتگو با خبرایران اعلام کرد؛

شرکت انزو ( ENZO COLLECTION) تولید کننده ساعت اورجینال مچی است/ انزو در چهارمین نمایشگاه بین‌المللی ساعت تهران به عروس‌خانم‌ها دستبند زیبای تمام استیل هدیه می‌دهد/ انزو 60 نمایندگی فعال درسراسر کشوردارد

خبرایران : وارده کننده مطرح برند ساعت مچی انزو گفت: برند انزو نزدیک‌ترین برند به برندهای سوئیس ولی با قیمت مناسب بوده و ما نزدیک به 60 نمایندگی فعال در سراسر کشور داریم.
شرکت انزو ( ENZO COLLECTION) تولید کننده ساعت اورجینال مچی است/ انزو در چهارمین نمایشگاه بین‌المللی ساعت تهران به عروس‌خانم‌ها دستبند زیبای تمام استیل هدیه می‌دهد/ انزو 60 نمایندگی فعال درسراسر کشوردارد

 حمید نمازی وارده کننده مطرح برند ساعت مچی انزو درگفتگوبا خبرایران اظهارداشت: بنده بیش از 30 سال واردکننده ساعت بوده‌ام و نزدیک به 12 سال است که به جهت رضایت مشتریان بر روی برند انزو متمرکز شده‌ام و هم‌اکنون چهارمین دوره است که در نمایشگاه حضور یافته‌ام و خوشبختانه با استقبال مشتریان و رضایت نمایندگان روبرو بوده‌ام.

وی افزود: برند انزو نزدیک‌ترین برند به برندهای سوئیس ولی با قیمت مناسب بوده و نزدیک به 60 نمایندگی فعال در سراسر کشور داریم.

نمازی در خصوص نوسانات نرخ ارز تاکید کرد: با توجه به گران شدن قیمت دلار، ولی با توجه به شرایط اقتصادی کشور، افزایش قیمت آنچنانی نداشته‌ایم و سعی داشته‌ایم پس‌لرزه تورم را خودمان به تنهایی به دوش بکشیم و با حاشیه سود کم به کسب و کارمان ادامه دهیم.

وی ادامه داد: ما 10 درصد تخفیف نمایشگاهی در چهارمین نمایشگاه بین‌المللی ساعت تهران واقع در در سالن E2 مرکز نمایشگاه‌های بین‌المللی ایران‌مال در نظر گرفته‌ایم، ضمن اینکه به عروس‌خانم‌ها دستبند زیبای تمام استیل هدیه می‌دهیم.
 
 

تماس با ما:معرفی شرکت :
ﻧﺎم ﺑﺮﻧﺪ اﻧﺰو اﻟﻬﺎم ﮔﺮﻓﺘﻪ از ﺟﻮاﻫﺮات ﺑﻮﻣﯽ و ﺳﻠﻄﻨﺘﯽ در ﻫﻨﮓ ﮐﻨﮏ وﻣﺎﮐﺎﺋﻮ ﻣﯽ ﺑﺎﺷﺪ ﮐﻪ از آن ﺑﻪ ﻋﻨﻮان ﺳﻤﺒﻞ زﯾﺒﺎﯾﯽ و ﻣﻘﺎوﻣﺖ ﯾﺎد ﻣﯽ ﺷﻮد.شرکت انزو ( ENZO COLLECTION) تولید کننده ساعت اورجینال مچی (Swiss Mode  برگرفته از مدل های سوئیسی) واقع در کشور هنگ کنک که در زمینه ی صنعت ساعت پیشرو بوده و فعالیت خود را اولین بار در سال 2008 آغاز کرده است. اﯾﻦ ﺷﺮﮐﺖ ﮐﺎر ﺧﻮد را ﺑﺎ ﺗﻮﻟﯿﺪ ﺳﺎﻋﺖ ﻫﺎی ﻣﭽﯽ ﻣﺮداﻧﻪ و زﻧﺎﻧﻪ ﮐﻪ از ﮐﯿﻔﯿﺖ ﺑﺎﻻﯾﯽ ﺑﺮﺧﻮردار اﺳﺖ ﺷﺮوع ﮐﺮد و توانست با طراحی مدل های زیبا و خاص و همینطور استفاده از قاب و بند با آلیاژ استیل 350 و چرم با کیفیت و بادوام, مجهز به موتورهای روندای سوئیس و میوتا ژاپن, جلوه خاصی به مدل های خود داده و در مدت زمان کوتاهی محبوبیت و رضایت زیادی در بین مصرف کنندگان بدست آورد.گفتنی است این شرکت تمامی محصولات خود را با 2 سال گارانتی رنگ و موتور (همراه با کارت هولوگرام دار) ارائه می نماید که این امر باعث اعتماد دوچندان این برند در بین خریداران گردیده است. ﺳﺎﻋﺘﻬﺎی اﻧﺰو ﺑﺎ ﺗﮑﯿﻪ ﺑﺮ ﺧﻼﻗﯿﺖ ﻗﺎﺑﻞ ﺗﻮﺟﻪ ﺗﯿﻢ ﻃﺮاﺣﯽ اﯾﻦ ﺷﺮﮐﺖ در ﮔﺮوه ﺳﺎﻋﺘﻬﺎی اﺳﭙﺮت و ﮐﻼﺳﯿﮏ ﺗﻮاﻧﺴﺘﻪ ﺗﻮﺟﻪ مخاطبین بسیاری را در سراسر اروپا, ﺟﻨﻮب آﻓﺮﯾﻘﺎ و ﺧﺎورﻣﯿﺎﻧﻪ ﺑﻪ ﺧﻮد ﺟﻠﺐ ﻧﻤﺎﯾﺪ . گروه انزو تمام ساست های تجاری خود را در راستای رعایت و حفظ ارتباط با مشتریان خود قرار داده است و تمام تلاش و هدف گروه انزو کسب رضایت کامل مشتری می باشد.

 

محصولات :

 

 

آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب