امروز: سه شنبه ۱۱ بهمن ۱۴۰۱ [2023/01/31]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
Arrowwatch اولین ارائه کننده ساعت‌های هوشمند با گارانتی،پشتیبانی کلیه قطعات وخدمات کامل درایران
کد خبر: 61586 تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۸ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۹:۲۰:۱۰ بعد از ظهر نسخه چاپی

عادل جلودار در گفتگو با خبر ایران اعلام کرد؛

لاوان توانایی تبدیل شدن به قطب گردشگری ایران را دارد/ پیشنهاد ویژه‌ای برای رشد و توسعه جزیره لاوان داریم / سرمایه‌گذاران و گردشگران فراوانی آماده سرمایه‌گذاری در جزیره زیبا و ارزشمند لاوان هستند

خبرایران : فعال اقتصادی و گردشگری گفت : لاوان توانایی تبدیل شدن به قطب گردشگری ایران را دارد, تا جایی که سرمایه‌گذاران و گردشگران فراوانی آماده سرمایه‌گذاری در جزیره زیبا و ارزشمند لاوان هستند .
لاوان توانایی تبدیل شدن به قطب گردشگری ایران را دارد/ پیشنهاد ویژه‌ای برای رشد و توسعه جزیره لاوان داریم / سرمایه‌گذاران و گردشگران فراوانی آماده سرمایه‌گذاری در جزیره زیبا و ارزشمند لاوان هستند
عادل جلودار از فعالین اقتصادی و گردشگری در گفتگو باخبرنگار خبرایران اظهارداشت : ما پیشنهادهای ویژه‌ای برای رشد و توسعه جزیره لاوان داریم و در این مسیر، سرمایه‌گذاران و گردشگران فراوانی آماده سرمایه‌گذاری در این جزیره زیبا و ارزشمند هستند.
 
وی تصریح کرد : به اعتقاد من و بنابر پیشنهادات مختلف ، لاوان می‌تواند قطب گردشگری ایران و به عنوان منبع درآمد برای مردم منطقه گردد.
 
جلودار عنوان داشت : استخراج نفت همان طور که همه می دانند مشکلات فراوانی برای ما به وجود آورده و حتی موجب از دست رفتن  حدود ۹۸ درصد از زمین‌هایمان شده است . تاجایی که تنها ۲ درصد از زمین های ما باقی‌ مانده و در کمال تاسف آن ۲ درصد را هم را هم در اختیار فرودگاه جزیره گذاشته‌اند.
 
وی ادامه داد : با در اختیار گذاشتن ۲ درصد برای فرودگاه لاوان عملا زمینی برای مردم منطقه باقی نمانده است و به قدری عرصه را بر مردم بومی تنگ کرده‌اند که مجبور شوند ۱۴ روز در ماه را بدون زن و بچه از جزیره برای کسب روزی بیرون بروند.
 
این فعال اقتصادی و گردشگری تاکید کرد؛ همانطور که می‌دانید، کسی که ۵ سال در منطقه‌ای زندگی کند بومی آنجا محسوب می‌شود، همچون بسیاری از ساکنان این منطقه اعم از شیعه و سنی که بصورت مسالمت آمیز و برادرانه باهم زندگی می‌کنند و درگیر مشکلات فراوان جزیره می‌باشند که اگر معضل استخراج نفت این منطقه حل شود، بسیاری از مشکلات دیگر مردم نیز حل خواهد شد.
آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب