امروز: سه شنبه ۱۵ اسفند ۱۴۰۲ [2024/03/05]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
کد خبر: 61513 تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۳:۴۲:۱۰ بعد از ظهر نسخه چاپی

سخنگوی ستاد هدفمندی یارانه اعلام کرد؛

جزئیات واگذاری سهام عدالت به جاماندگان/ هر جامانده ۱۰ میلیون تومان

خبرایران : سخنگوی ستاد هدفمندی یارانه از اضافه شدن ۳ میلیون ۲۰۰ هزار نفر به جمع یارانه بگیران خبر داد.
جزئیات واگذاری سهام عدالت به جاماندگان/ هر جامانده ۱۰ میلیون تومان

به گزارش خبرایران، به گفته طیبه حسینی، سخنگوی سازمان هدفمندی یارانه بنابر آمار از اردبیهشت ماه به بعد، ۳ میلیون و ۲۰۰ هزار نفر به جمع یارانه بگیران اضافه شدند.

سخنگوی ستاد هدفمندی یارانه در ادامه گفت: با توجه به آنکه دهک بندی خانوار توسط وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی انجام شده است؛ بنابراین مسئولان این وزارتخانه در جریان موضوع هستند. افرادی که به دهک اعلامی اعتراض دارند، موضوع را از طریق وزارت تعاون باید پیگیری کنند.

حسینی اظهار کرد: افرادی که به دهک اعلامی اعتراض دارند، همچنان می‌توانند از طریق سایت وزارت رفاه درخواست بازبینی و بررسی دهند، چنانچه جز دهک یک تا ۹ قرار گیرند، مشمول یارانه می‌شوند.

وی افزود: افرادی که تا قبل از ۱۴۰۱ یارانه آن‌ها حذف شده بود یا انصراف داده بودند، می‌توانند از طریق سازمان هدفمندی ثبت نام کنند.

سخنگوی سازمان هدفمندی یارانه در پایان صحبت‌های خود گفت: اگر سامانه اعتراض وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی برای اعتراض افراد قطع است، مسئولان این وزارتخانه باید پاسخگو باشد.

آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب