امروز: دوشنبه ۲۰ آذر ۱۴۰۲ [2023/12/11]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
شرکت چوب صنعت دریس ، خلاقیت و نوآوری در تولید محصولات متنوع
کد خبر: 61496 تاریخ انتشار: پنج شنبه ۱۰ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۳:۲۷:۱۰ قبل از ظهر نسخه چاپی

افزایش 50 درصدی فروش و رشد سهام فروشگاه‌های رفاه

خبرایران : پس از گذشت چهار سال پس از ورود مدیرعامل جدید فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه در اردیبهشت ماه سال 1401، روز دوشنبه 30 آبان‌ماه نماد رفاه در بورس بازگشایی و کشف قیمت شد.
افزایش 50 درصدی فروش و رشد سهام فروشگاه‌های رفاه

به گزارش خبرایران به نقل از روابط عمومی شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه، معاملات نماد شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه در بهمن ماه سال 1397 متوقف شد و اکنون با انجام شرط قانونی فرابورس ایران مبنی بر انتشار به موقع تمامی اطلاعات و صورت‌های مالی، نماد این شرکت در بازار سرمایه بازگشایی شد.
پس از اینکه در اردیبهشت ماه امسال محمدرضا نمازی به عنوان مدیرعامل فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه منصوب شد، تلاش‌های بسیاری از سمت وی و سهامداران این مجموعه برای بازگشایی نماد رفاه در بازار بورس انجام شد، که سرانجام این اتفاق در 30 آبان ماه سال جاری به وقوع پیوست.

محمدرضا نمازی، مدیرعامل شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه نیز در واکنش به این اتفاق مثبت، اظهارداشت: خوشحالم که پس از چهار سال بار دیگر نماد فروشگاه‌های رفاه در بورس بازگشایی شد، برای به وقوع پیوستن این مهم تلاش‌های فراوانی در زمینه‌های مختلف صورت گرفت.
نمازی با اشاره به مثبت بودن روند رشد رفاه گفت: در نتیجه سیاست توسعه‌ای و افزایش قابل ملاحظه تعداد فروشگاه‌های شرکت، افزایش کالاهای عرضه شده، بهبود رویه‌های تامین کالا، برنامه‌ریزی مناسب رویدادها و کمپین‌های فروش ویژه و تقویت فروش سازمانی، درآمدهای عملیاتی تحقق یافته شرکت در دوره شش ماهه منتهی به 31/6/1401 بالغ بر 79000 میلیارد ریال بود که این میزان نسبت به دوره مشابه در سال 1400 رشد فوق‌العاده‌ای معادل 50% داشته است.
وی افزود: خبر خوب برای سهامداران رفاه این است که 70 % از سود سهام بین این عزیزان تقسیم شده و مابقی نیز درحال پرداخت است و این در حالی است که اغلب شرکت‌ها سود سهام خود را با تصمیم هیئت مدیره به سود انباشته تبدیل می‌کنند.
مدیرعامل شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه ضمن اشاره به روند توسعه فروشگاهی در شش ماهه نخست سال جاری گفت: میانگین تعداد فروشگاه‌های شرکت در شش ماهه اول سال 1401 بالغ بر 1085 فروشگاه فعال بوده که به معنای رشد چشمگیر 59 درصدی نسبت به دوره مشابه در سال 1400 است و این روند با شتاب بیشتری در شش ماهه دوم سال ادامه خواهد داشت و حدود شش هزار مترمربع به مساحت فروشگاه‌های رفاه در سراسر کشور اضافه خواهد شد.

مطالب پربیننده
آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب