امروز: سه شنبه ۱۱ بهمن ۱۴۰۱ [2023/01/31]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
Arrowwatch اولین ارائه کننده ساعت‌های هوشمند با گارانتی،پشتیبانی کلیه قطعات وخدمات کامل درایران
کد خبر: 61494 تاریخ انتشار: چهارشنبه ۹ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۷:۱:۱۰ بعد از ظهر نسخه چاپی

میتراعسگری درگفتگو با خبرایران اعلام کرد؛

کارخانه تیام گیتی ایساتیس اولین و تنها تولیدکننده سنگ های اسکوار چمفرینگ در ایران تحت لیسانس TERRAGLOSS چین می‌باشد

خبرایران : مدیرعامل شرکت تیام گیتی ایساتیس گفت : خوشبختانه طی مدت یکسال فعالیت مجموعه توانسته ایم مشتریان زیادی را مجاب به استفاده از سنگ های اسکوار چمفرینگ داخلی نموده و در صورت حمایت کارخانجات کاشی و همچنین نهادهای دولتی مربوط، این شرکت می تواند تمام نیاز کشور را تامین و بر اساس ساختار فنی هر مجموعه محصول مناسب را پیشنهاد و ارائه نماید.
 کارخانه تیام گیتی ایساتیس اولین و تنها تولیدکننده سنگ های اسکوار چمفرینگ در ایران تحت لیسانس TERRAGLOSS چین می‌باشد

میترا عسکری مدیرعامل شرکت تیام گیتی ایساتیس درگفتگو با خبرنگار خبرایران اظهارداشت:  شرکت تیام گیتی ایساتیس اولین و تنها تولیدکننده سنگ های اسکوار چمفرینگ در ایران می‌باشد که با همکاری شرکت TERRAGLOSS چین شروع به کار کرده و این برند انحصارا در اختیار شرکت تیام گیتی ایساتیس بوده و با حضور تکنسین‌های ایرانی و چینی تست‌های مربوطه انجام می‌گردد.

وی افزود: عمده مشتری ما شرکت‌ کاشی کوثر، کاشی ماهان، کاشی شمس، کاشی ونوس، کاشی کارون، کاشی خلیج فارس و بیش از 35 شرکت کاشی و سرامیک در سراسر کشور می باشد.

عسکری ادامه داد : خوشبختانه طی مدت یکسال فعالیت مجموعه توانسته ایم مشتریان زیادی را مجاب به استفاده از سنگ های اسکوار چمفرینگ داخلی نموده و در صورت حمایت کارخانجات کاشی و همچنین نهادهای دولتی مربوط، این شرکت می تواند تمام نیاز کشور را تامین و بر اساس ساختار فنی هر مجموعه محصول مناسب را پیشنهاد و ارائه نماید.

وی ابراز داشت : ما نیازمند حمایت وزارت صمت برای تغییر تعرفه ورودی هستیم، تا کارخانه‌های کاشی و سرامیک به سمت بازارهای داخلی هدایت شده و از خروج ارز جلوگیری شود.

آدرس: شهرک صنعتی یزد، فاز سوم، ابتدای لادن 7
شماره تماس: 03537274100-4200
آدرس سایت: TiamGiti.com
ایمیل: Info@tiamgiti.com

آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب