امروز: سه شنبه ۱۱ بهمن ۱۴۰۱ [2023/01/31]
ما را در فیسبوک دنبال کنید ما را در توییتر دنبال کنید ما را در گوگل پلاس دنبال کنید خروجی RSS جستجوی پیشرفته سایت پیوندهای سایت
Arrowwatch اولین ارائه کننده ساعت‌های هوشمند با گارانتی،پشتیبانی کلیه قطعات وخدمات کامل درایران
کد خبر: 61465 تاریخ انتشار: جمعه ۴ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۰:۵۶:۱۰ قبل از ظهر نسخه چاپی

روح اله حبیبی فرد در گفتگو با خبرایران اعلام کرد؛

شرکت گهرزیست فناوراولین و تنها بانک غذای زنده آبزیان در ایران است / زیرساخت‌ها برای تولید متراکم و انبوه پلنگتون آب شیرین نیاز کشور و بازار گسترده صادراتی در گهر زیست فناور فراهم است

خبرایران : مدیرعامل شرکت گهرزیست فناورگفت: بانک غذای زنده ما شامل«ریز جلبکی آب شور و شیرین»، «بانک آغازیان و مژک‌داران»،«بانک روتیفری ۲۵۰ میکرونی آب شوروشیرین» که به قدری کمیاب هستند که در کتاب‌ها و مقالات کمتر به آن اشاره شده است.
شرکت گهرزیست فناوراولین و تنها بانک غذای زنده آبزیان در ایران است / زیرساخت‌ها برای تولید متراکم و انبوه پلنگتون آب شیرین نیاز کشور و بازار گسترده صادراتی در گهر زیست فناور فراهم است

 روح اله حبیبی فرد مدیرعامل شرکت گهر زیست فناور در گفتگو با خبرنگار خبرایران اظهارداشت:  شرکت گهر زیست فناوراولین و تنها بانک غذای زنده آبزیان در ایران است و محصولات ما با تنوع و گستردگی زیاد، پاسخگوی نیاز تمامی زیرشاخه‌های پرورش آبزیان را تامین می‌کند.

حبیبی فرد عنوان داشت : درهمین زمینه مشاوره رایگان برای پرورش دهندکان در نظر گرفته‌ایم و با توجه به نوع آبزی، گزینه‌هایی که برای پرورش دهندگان اولویت دارد، معرفی کرده و درمرحله بعدی راهنمایی‌های لازم در خصوص افزایش حجم غذای آبزیان و پشتیبانی‌های پس از فروش را ارائه می‌دهیم.

وی افزود: مهمترین فعالیت بانک زئو پلانکتونی شامل چندین گونه کلادوسر و دافنی کاربردی که قابلیت جایگزینی با سیست آرتمیا را دارا می باشند. ازطرفی درخصوص دو نوع غذای زنده به سمت تولید انبوه و صنعتی شدن پیش رفته‌ایم که این طرح در تمام شهرهای کشور قابلیت اجرایی دارد.

مدیرعامل شرکت گهر زیست فناورادامه داد : مهمترین هدف گذاری شرکت با توجه به زیرساختهای موجود، تولید انبوه زئو پلانکتونهای آب شیرین بمنظور تامین نیاز داخل کشور و کسب بازارهای صادراتی می‌باشد، ولی باید نسبت به جذب سرمایه همچنان تلاش کنیم تا واردات آرتمیا از کشورآمریکا کاهش پیدا کند .

وی تاکید کرد : بانک غذای زنده ما شامل«ریز جلبکی آب شور و شیرین»، «بانک آغازیان و مژک‌داران»، «بانک روتیفری ۲۵۰ میکرونی آب شور و شیرین» که به قدری کمیاب هستند که در کتاب‌ها و مقالات کمتر به آن اشاره شده است. در همین راستا ما به سمت گونه‌های مقاوم‌تر و با تکثیر آسانتر حرکت کرده‌ایم.

حبیبی فرد اضافه کرد : بانک دیگرما مختص به زئو پلانکتون است و ۸ گونه دافنی ماگنا و کلادوستر پلنگتون سایز بسیار ریز تولید کرده‌ایم که هر نوع آبزی می‌تواند ازآن تغذیه کند و جدای این بانک‌ها تولید متراکم و صنعتی دافنی ماگنا و بیومس آرتمیا هدفگذاری و به تولید انبوه رسیده که علاوه بر تامین نیاز داخل، صادرات نیز می‌گردد.

وی خاطرنشان کرد: تمامی محصولات ما بصورت استارتر و کالچرهای زنده قابل کشت همچون بذر می‌باشد که خالص‌سازی شده است.

حبیبی فرد در پایان سخنان خود گفت: غذاهای زنده اصولا بایدبصورت طبیعی کشت شود و درسالن‌ها و مزارع پرورش ماهی با توجه به زیرساخت‌ها و امکانات موجود، به راحتی قابل افزایش حجم کشت و پرورش می‌باشد که در همین راستا راهنمایی و مشاوره‌های لازم را ارائه می‌دهیم.

سایت : aqualivefood.ir

اطلاعات تماس:

دورود - شهرک سینا،بلوار سینا،خیابان ۲۰ متری،مرکز رشد فناوری دانشگاه آزاد اسلامی

موبایل:

09012636909

روتیفرها (آب شور ،آب شیرین)

 

آرتمیا (بیومس زنده آرتمیا،بیومس منجمد آرتمیا )

 

 

انواع پارامسی

دافنی:

 

 

 

روتیفرها (آب شور ،آب شیرین)

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

مطالب پربیننده
آخرین اخبار
© استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع (خبرایران) مجاز می باشد.
طراحی، تولید و اجرا: دلتاوب